איך לנקות ירוקת מהבריכה

תוכן עניינים

אם אתם בעלי בריכת שחייה ביתית, אז כדאי לדעת שניקוי ירוקת מהבריכה היא משימה נפוצה לבעלי בריכות וגם חיונית במיוחד. כדאי לטפל בירוקת הבריכה מיד כדי לשמור על איכות המים בבריכה שלכם ועל צלילותם. בכתבה הבאה הכנו לכם מספר טיפים לניקוי הירוקת.

 

בדיקה של נייר הלקמוס

לפני שתתחילו בצעדים אחרים לניקוי הירוקת בבריכה, בדקו באמצעות נייר לקמוס מיועד לבריכות את הערכים של הבריכה. תוכלו להבין מנייר הלקמוס אילו מוצרים יש לשים במי הבריכה על מנת לאזן אותם, כגון אבקת להורדת ה – PH, כלומר החומציות של מי הבריכה, מצליל מים, קפסולות המנקות את האצות מהמים וכן הלאה.

סאקויה בריכות - נייר הלקמוס

ריקון המים והחלפתם

אם הטיפ הקודם לא עבד, תוכלו לרוקן את המים ולהחליף אותם במים חדשים על מנת להחזיר את מי הבריכה שלכם למצב תקין.

סאקויה בריכות - ריקון המים

ניקוי יסודי של הבריכה

השתמשו במברשת ניקוי המיועדת לבריכה וקרצפו את קירות ואת רצפת הבריכה על מנת לנקות את האצות ממנה. השתדלו לקרצף בתנועות כלפי מטה על מנת לדחוף את האצות לכיוון תחתית הבריכה.

סאקויה בריכות - ניקוי יסודי של הבריכה

הוספת כלור

תוכלו להוסיף מינון גבוה יחסית של כלור לבריכה שלכם, על מנת להרוג את האצות בה ולהביא לסיום הירוקת בריכה שלכם. בביצוע פעולה זו יש לעקוב אחר הוראות היצרן וכן להקפיד לחשב את כמות הכלור הדרושה להוספה, בהתאם לגודל הבריכה שלכם. בכל מה שנוגע לכך, נמליץ לכם להיעזר באנשי הצוות של סאקויה בריכות שישמחו לסייע לכם.

סאקויה בריכות - הוספת כלור

הפעלת מסנן הבריכה

הפעילו את מסנן הבריכה ברציפות, עד שתראו שהמים נהיים נקיים וללא ירוקת. הסינון עוזר להסרת אצות מתות ופסולת ממי הבריכה.

 

שאיבת הבריכה

על מנת להסיר את הירוקת מהבריכה שלכם, תוכלו להשתמש גם בשואב בריכה, על מנת להסיר את האצות המתות ואת הפסולת שהתיישבו על קרקעית הבריכה שלכם. יש לוודא כי השאיבה מתבצעת באופן שימנע מהפסולת להיכנס שוב לבריכה.

 

לסיכום

לסיכומו של עניין, ירוקת היא בעיה נפוצה בבריכות שחייה ביתיות, אך בהחלט ניתן לטפל בה על מנת לדאוג שתהנו מחוויית שחייה נעימה ונוחה בבריכה בעלת מים נקיים וצלולים. תוכלו לפנות לאנשי הצוות של סאקויה בריכות על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ואיכותי בנושא.

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?