איך לשמור על מערכת המלח

תוכן עניינים

תחזוקה של מערכת המלח בבריכה שלכם הינה חיונית כדי להבטיח את איכות מי הבריכה שלכם, וגם את אריכות הימים של ציוד הבריכה. לכן, בכתבה הבאה נציג עבורכם טיפים מנצחים לשמור על מערכת המלח בבריכה שלכם.

 

כבו את המערכת בחורף

בחורף, טמפרטורות הבריכה יורדות מתחת ל- 18 מעלות ולכן מומלץ לכבות את מערכת המלח. זאת כדי לשמור על האלקטרודה ולחטא את המים על ידי קפסולות של כלור, מצוף, או בסקימרים. וודאו כי אתם לא שמים קפסולות של כלור על יריעות הפי וי סי או ישירות על הפסיפס.

סאקויה בריכות - כבו את המערכת בחורף

שמרו על מדדי כימיה נוספים במי הבריכה

בנוסף לרמות המלחים של הבריכה, חשוב לשים לב לפרמטרים כימיים נוספים של מי הבריכה שלכם, כגון PH – רמת החומציות. כאשר מדדים אלו יהיו מאוזנים, קיים סיכוי רב יותר שגם מערכת המלח של מי הבריכה שלכם תתפקד כהוגן.

סאקויה בריכות - מדדי כימיה נוספים במי הבריכה

בדקו את ציוד הבריכה

בדקו שהמשאבה, המסנן, ומוצרים נוספים בציוד הבריכה שלכם פועלים כהוגן, ונקו אותם על פי הצורך. כך, תוכלו להבטיח שמערכת המלח פועלת כראוי.

סאקויה בריכות - בדקו את ציוד הבריכה

עקבו אחר ביצועי מערכת המלח

בדקו את  הביצועים של מערכת המלח בבריכה שלכם. אם אתם מבחינים בירידה בייצור הכלור, בדקו אם יש בעיות בתא המלח, בחיישן הזרימה או בלוח הבקרה. במקרים כאלו, מומלץ לפנות לבעל מקצוע על מנת לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר. תוכלו לפנות לאנשי הצוות של סאקויה בריכות בכדי להנות משירות יעיל ומקצועי, תוך זמן קצר.

 

בדקו אם יש דליפות

בדקו אחת לכמה שבועות את הצנרת ואת החיבורים של מערכת המלח בבריכה שלכם, גם על מנת לבצע לבצע איתור נזילות. פעולה זו חשובה הן על מנת למנוע איבוד מין ונזקים נוספים לבריכה שלכם, והן על מנת לשמור על מערכת המלח של הבריכה שלכם.

סאקויה בריכות - דליפות

לסיכום,

לסיכומו של עניין, שמירה על מערכת המלח בבריכה שלכם אינה עניין של מה בכך, ויש לעשות אותה לעיתים קרובות על מנת להבטיח תפקוד תקין ויעיל של הבריכה שלכם, לצד חווית שחייה נעימה ונוחה. אם תקפידו על הטיפים הכתובים לעיל – תבטיחו לעצמכם זאת. תוכלו ליצור קשר עם סאקויה בריכות על מנת לקבל טיפים נוספים לשמירה על מערכת המלח. בהצלחה!

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?