בריכה לילדים

תוכן עניינים

אם אתם הורים לילדים קטנים, אנו מניחים כי הסיטואציה הבאה מוכרת לכם היטב– יום קיץ חם, שוב הילדים משתעממים ושוב אתם מוצאים את עצמכם לא יודעים כיצד להעסיק אותם. ובכן, יש לנו את הפיתרון המושלם עבורכם, והוא כמובן בריכה לילדים. כאשר תהיה לכם בבית בריכה לילדים, תוכלו להנות מזמן איכות מיטבי איתם, לאפשר להם להתרענן וגם לכם ובעיקר להעניק חוויה משמעותית ומהנה לילדים שלכם.

בריכה לילדים - סאקויה בריכות
בריכה לילדים – סאקויה בריכות

בריכות מתנפחות לילדים

בריכות מתנפחים לילדים הן נוחות במיוחד. מלבד העובדה שתוכלו לקחת אותם איתכם לכל מקום שרק תרצו – החל מהבית של סבא וסבתא, דרך טיול משפחתי, ועד דירה חדשה, תוכלו גם להוציא ממנה את האוויר, ולאחסן בקלות את הבריכה בחודשי החורף או בזמנים בהם לא יהיה צפוי שימוש בבריכה המתנפחת לילדים. קיימות בריכות מתנפחות במגוון צורות, בשלל צבעים וגם בגדלים משתנים – תלוי כמובן במספר הילדים במשפחה שלכם ובגודל המרפסת או החצר שאתם מייעדים לבריכה.

 

בריכות אינטקס לילדים

אם אתם מעוניינים להשקיע קצת יותר עבור הילדים שלכם, תוכלו להביא לביתכם בריכת אינטקס המיועדת לילדים. עבור אלו שלא מכירים, נציין כי בריכות אינטקס הן בריכות עמודים עם יריעות פי וי סי, פוליווניל כרוליד שמחזיקה את המים. קיימות בריכות אינטקס במגוון סוגים- בריכת אינטקס מתנפחת, בריכת עמודים, בריכה מלבנית, בריכה עגולה, בריכה אובלית כלומר בצורה אליפסה ועוד. בריכת אינטקס הינה איכותית ביותר, והיא תישמר אצלכם בבית לאורך זמן, כך שזו לגמרי השקעה לטווח ארוך. בריכת האינטקס לילדים, כמובן, מתוכננת בגובה ובעומק המתאים לשמירה מרבתי על בטיחות הילדים שלכם.

 

היתרונות בבריכת ילדים

לבריכת ילדים ישנם יתרונות רבים. ראשית כל, עצם החוויה של בריכה בבית היא משמעותית עבור הילדים שלכם, שכן זו חוויה ייחודית במינה. שנית כל, הטבילה היום יומית בבריכה, שתתאפשר בזכות כך שהיא בבית שלכם, תעניק לילדים שלכם ביטחון מים ויכולת לצבור יכולות ומיומנות של שחיה ותנועה במים. מעבר לכך, טבילה או שחייה בבריכה יכולות לחלוטין להוות זמן איכות מחבר במיוחד בין ההורה לילד, ועל כן שווה להשקיע בבריכה לילדים על מנת להשיג זאת.

 

לסיכום

לסיכומו של עניין, בריכות לילדים הן לגמרי מוצר שכדאי שיהיה בבית שלכם. תוכלו לבחור בין בריכות מתנפחות לילדים, בין בריכות אינטקס לילדים, ובין סוגי בריכות נוספים המיועדות לילדים. אנשי הצוות של סאקויה זמינים עבורכם לכל שאלה או התייעצות על מנת לבחור את סוג הבריכה המתאימה במיוחד לילדים שלכם וגם כדי לשמור על הבטיחות שלהם. לבריכות לילדים יש יתרונות רבים, ועל כן נמליץ לכם להיכנס לאתר של סאקויה עוד היום ולבחור את הבריכה המתאימה ביותר עבורכם.

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?