בריכה מלבנית

תוכן עניינים

מי מכם שיש לו בריכה בבית וודאי מכיר את התחושה הנעימה, שאין תחליף לה – להגיע הביתה בסוף יום עבודה חם ועמוס, להחליף לבגד ים, ופשוט ככה, להיכנס לבריכה. הנוחות והפינוק שבריכה בחצר הבית מאפשרת, הם כאלו שלחלוטין שווה להשקיע בהם. אם התחושה הזו לא מוכרת לכם, אבל אתם רוצים לחוות אותה, אנו ממליצים לכם לבנות בריכה ביתית או לחלופין להביא לעצמכם הביתה אחת כזו. ישנם מגוון סוגי בריכות שניתן לבנות, אשר מבין כולם, בריכה מלבנית מבטון היא לחלוטין אחת האפשרויות המובילות. אז מה הם היתרונות של בריכה מלבנית מבטון, מתי נרצה לבנות אותה, ולאיזה אורכים ניתן לבנות? כל הפרטים ממש עכשיו.

 

בריכה מלבנית - סאקויה בריכות
בריכה מלבנית – סאקויה בריכות

מה היתרונות בבריכה מלבנית מבטון

ראשית, בריכה מלבנית תאפשר לכם לבצע הקפות של הבריכה בשחייה שלכם, כך שהיא תתאים בצורה מעולה לשחיינים מבינכם, וגם לאלו המתכננים להפוך לכאלו בעתיד. שנית, בריכה מלבנית מתאימה למגוון גדלים של חצר, וגם לחצרות לא גדולות כל כך. זאת משום שקצוות הבריכה והזוויות הישרות בה ימקסמו את שטח הפנים שלה, כך שתוכלו למקם בצורה יעילה את רהיטי הגינה שלכם או כל פריט אחר שתרצו לשים בחצר הביתה שלכם. מעבר לכך, אם אתם הורים לילדים קטנים וודאי תשמחו לשמוע כי בריכה מלבנית מאפשרת התקנה קלה יותר של אביזרי בטיחות לבריכה. נוסף על כך, הצורה המלבנית של הבריכה מעניקה לה מראה אסתטי ואלגנטי.

 

מתי נרצה לבנות בריכה מלבנית מבטון

כפי שכבר ציינו, נמליץ לבנות בריכה מלבנית בעיקר כאשר שטח החצר הינו קטן יחסית, או כאשר תרצו למקסם את שטח הפנים שלה. כמו כן, למשפחות עם ילדים קטנים מומלץ לבנות בריכה כזו על מנת לאפשר התקנה נוחה של אביזרי הבטיחות של הבריכה.

 

לאיזה אורכים ניתן לבנות בריכה מלבנית מבטון

ראשית, נציין כי כמובן נתין לבנות את הבריכות המלבניות בהתאם לצרכים הספציפיים של הבית או החצר שלכם, ולשטח הפנוי בגינה. שנית, נמליץ לקבוע את אורך הבריכה המלבנית על פי אזור השחייה הרצוי והמידות של הבית שלכם. ברוב המקרים מידות הבריכה מלבנית הן ביחסי אורך רוחב של 2:1 או 3:1, כאשר האורך גדול יותר מהרוחב. אם יש לכם חצר קטנה יחסית, נמליץ לכם לבנות בריכה ביתית מלבנית באורך של 10 עד 40 רגל, השקול ל- 3 עד 12 מטר. לעומת זאת, אם שטח הגינה שלכם מאפשר יותר, תוכלו לבנות גם בריכה מלבנית באורך של 12 עד 18 מטר. חשוב לציין כי על מנת לקבוע את הגדלים המתאימים במיוחד לבריכה המלבנית בבית שלכם, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בקיאים בתחום, על מנת לוודא שתעשו זאת בבטיחות המרבית ועל הצד הטוב ביותר.

 

לסיכום

לסיכומו של עניין, בריכה מלבנית היא ללא ספק בריכה שתאפשר לכם לחוות מגוון חוויות ייחודיות ותשדרג את חצר הבית שלכם. על מנת לבנות אותה בצורה הטוב ביותר, נמליץ לכם ליצור קשר עם אנשי הצוות של סאקויה, על מנת להנות משירות אדיב, מקצועי ומיומן.

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?