שיפוץ בריכות

תוכן עניינים

עם הפנים אל תקופת האביב שתגיע בעוד מספר חודשים לא רבים ומיד לאחר מכן גם הקיץ, בעלי בתים רבים מנצלים את תקופת החורף על מנת לערוך שיפוץ לבריכת הבית שלהם. בריכת שחייה נאה, אלגנטית ואסתטית, הינה ללא ספק שדרוג לכל חצר בית שהיא. בין אם אתם מעוניינים לערוך שיפוץ מא’ ועד ת’ לבריכה שלכם, ובים אם אתם מעוניינים בתיקון או בשיפוץ קטן בבריכת הבית שלכם – הכתבה הבאה היא בשבילכם. בכתבה נפרט עבורכם את הסיבות לשיפוץ הבריכה, כיצד כדאי לעשות זאת ונסיים עם טיפים מנצחים לשיפוץ הבריכה.

 

סאקויה בריכות - שיפוץ בריכות

מדוע כדאי לשפץ את הבריכה שלכם?

כדאי לשפץ את בריכת הבית שלכם ממספר סיבות. ראשית, אם הבריכה קיימת בבית שלכם שנים רבות והיא ישנה או שהחומרים בה בלויים – ברור כי כדאי לערוך שיפוץ בבריכה. כמו כן, אם תרצו לשדרג את הבריכה שלכם מבריכת אינטקס לבריכה מתועשת – שיפוץ יהיה נחוץ גם כאן. כמו כן, אם תרצו לרענן את נראות הבריכה ולהוסיף לה חן – כדאי לערוך שיפוץ.

 

שיפוץ בריכה מתועשת – כך עושים את זה נכון

כאשר ניגשים לשיפוץ של בריכה מתועשת, כדאי להוריד קודם כל את שכבת הפי וי סי הקיימת ורק לאחר מכן לגבש תכנית עבודה, בהתאם למה שנראה על פני השטח לאחר הורדת הפי וי סי. תוכנית העבודה כוללת החלטות כמו תיקון קירות הבריכה, החלפת אביזרים בתוך הבריכה וכן הלאה. מטרת השיפוץ היא כמובן להחזיר את הבריכה לשימוש מלא ונעים, ולהעניק לה מראה חדש. על כן, לאחר הטיפול בבריכה עצמה, יש לגשת לחדר המכונות ולבחון האם יש צורך בשינוי ובשיפוץ גם שם.

סאקויה בריכות - שיפוץ בריכה מתועשת

שלבי השדרוג מבריכת אינטקס לבריכה מתועשת

אם תרצו לשדרג את בריכת האינטקס לבריכה מתועשת, יש להתחיל מהבנת גודל המקום שעומד לרשותכם לצורך ביצוע תהליך השדרוג. לאחר מכן, יש לפרק את הבריכה הקיימת, לנקות את השטח, וגם לבנות את הבריכה החדשה כולל החיבור שלה לכלל הגינה. נציין כי החיבור יכול להתבצע בדרכים שונות כמו דק, בטון מוחלק או אפילו ריצוף, שכן מטרת השיפוץ הינה גם בין השאר, שהבריכה תהיה חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה ומהעיצוב שלה.

 

שדרוג יריעת פי וי סי

במידה ותרצו לשדרג את יריעת הפי וי סי בלבד, דעו כי כדאי להחליף את אביזרי הבריכה כמו אינלטים, סקימרים ותאורה. יחד עם יריעת פי וי סי אנשי הצוות של סאקויה בריכות יבחרו יחד איתכם יריעה חדשה. לאחר מכן, יש להסיר את היריעה, לבצע תיקונים נוספים בגוף הבריכה אם יש שם צורך בכך וכן לבנות תכנית פעולה חדשה אם יעלה צורך. לאחר שכלל אלו יתגלו כתקינים, יש להתחיל בניקיון יסודי של הבריכה ולאחר מכן יהיה נתין להתחיל בתהליך הלחמת יריעות הפי וי סי החדשות שנבחרו לבריכה.

סאקויה בריכות - שדרוג יריעת פי וי סי

לסיכום

לסיכומו של עניין, שיפוץ בריכות הינו תהליך לא קצר, אך בכוחו לשדרג את חצר הבית ואת הבריכה שלכם ללא היכר, ולהעניק לכם מקום נהדר לבלות בו בחודשי הקיץ, ממש בין כתלי הבית שלכם. אנשי הצוות של סאקויה ישמחו לסייע לכם בכל צורך שהוא, כך שתהנו מסיוע איכותי ואדיב. בהצלחה!

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?