בריכות

בריכות ביתיות הן הפינוק המושלם שאתם צריכים בחצר שלכם. בריכה ביתית תעניק לגינה ולבית כולו מראה יוקרתי ויפהפה, תשמש אתכם ללא הפסקה ותעזור לכם להתרענן בקיץ הישראלי הלוהט. בעבר, בריכה ביתית הייתה עסק יקר יחסית. כיום, לצד הבריכות היקרות יותר, תוכלו להגשים את חלום הבריכה הביתית גם במחיר זול יותר, כפי שתראו להלן.

בריכות ביתיות – למה צריך את זה

לבניית בריכות ביתיות בחצר מספר יתרונות משמעותיים המצדיקים את ההשקעה בבריכה. ראשית, בריכה ביתית מהווה מקור להנאה ולכיף שלא נגמר. בכל זמן שתרצו תוכלו להתנתק מהעולם, להיכנס לבריכה, לשחות וליהנות. הבריכה יכולה לשמש לכושר, למסיבות, להתרעננות או לכל שימוש אחר בו אתם מעוניינים.

בנוסף, בריכה ביתית משפרת בצורה יוצאת דופן את הנראות של הגינה כולה. אין מה להשוות בין נראות של גינה עם בריכה, לבין הנראות של גינה ללא בריכה. והרי, כידוע לכל, נראות הגינה חשובה לנו מאוד. היא המקום שלנו לבטא יצירתיות, הדר וחן תוך שמירה על עידון ואלגנטיות.

בריכות – סאקויה פרויקטים

איזה סוגי בריכות יש

שוק הבריכות המודרני מציע מספר סוגי בריכות שמומלץ לבנות בבית. נסקור את הבריכות הביתיות הנפוצות והאיכותיות ביותר.

 

בריכת בטון

בריכת בטון היא הבריכה הוותיקה ביותר בעולם בריכות. בריכה זו היא בריכה חפורה ואיכותית מאוד. את רצפת הבטון ניתן לחפות בקרמיקה בכל צורה וצבע שתבחרו או ע״י יריעות pvc  לבריכות איכותיות. בריכת בטון ניתן לבנות כבריכת סקימרים או כבריכת גלישה המשדרת יוקרתיות. כולל מערכת מילוי אוטומטית, מדובר במערכת איכותית מאוד המאפשרת למלא את הבריכה ממש עד לשפת הבריכה, מבלי שיהיה צורך להשאיר מרווח כלשהו בין שפת המים לשפת הבריכה. כך, הבריכות מקבלות את המראה המושלם שלהן.

סאקויה בריכות - בריכות בטון

בריכות גלישה

בריכת גלישה זאת בריכה שיש לה תעלות גלישה ומיכל איזון אלה לא מערכות שפשוט אפשר להתקין אלה משהו שבונים אם זה מבטון או מפנאלים והמטרה שלה היא להוות יופי או ניקיון טוב יותר של הבריכה אבל לא חיטוי – הרעיון הוא שהסירקולציה של הבריכה עובדת באופן יותר רחב ומשמעותי מבריכת סקימרים וזה קריטי בעיקר בבריכות ציבוריות, בבריכות פרטיות המשמעות שלה הגלישה היא יופי.

סאקויה בריכות - בריכות גלישה

בריכה מתועשת

בריכה מתועשת היא בריכה ביתית חפורה או עילית, המשלבת בטון ויריעות PVC ופנאלים מאלומיניום או טרמופלסטים. יסודות הבריכה יהיו מבטון, אך דפנותיה יבנו מפנאלים מאלומיניום או טרמופלסטים והאיטום שלה לא ייבנו מבטון אלא מיריעות PVC איכותיות ועמידות. הקמת בריכה מתועשת הינה פשוטה יותר וזולה יותר מהקמת בריכת בטון. תוכלו לעצב את הבריכה לפי רצונכם והקמת הבריכה תושלם תוך זמן קצר יחסית. כאשר הבריכה שקוע לא יהיה ניתן להבדיל כמעט בכלל בין בריכות אלה לבריכות בטון 

סאקויה בריכות - בריכות מתועשות

בריכות INTEX

בריכות אינטקס גם הן בנויות מעמודים עליהם נפרסות יריעות PVC. בניגוד לבריכות המתועשות, בריכות אינטקס הן, על פי רוב, בריכות עיליות שלא מצריכות חפירה. בדומה לבריכות המתועשות גם את בריכות האינטקס ניתן להשקיע באדה ע״י חפירה או להשאירן עילויות את הבריכה וניתן לחפות בדק עץ, לקבלת מראה יוקרתי. מכיוון שבריכות אלו לא מצריכות מחיבות חפירה, בנייתן קצרה מאוד והן זולות עוד יותר מהבריכות המתועשות.

סאקויה בריכות - בריכות INTEX

בריכות עץ

עבור לקוחות רבים, בריכות ביתיות מעץ הן הבריכות האולטימטיביות. בדרך כלל, גם בריכות העץ יכולות להבנות נבנות כבריכות עיליות ללא חפירה או שקעות באדמה עם חיפוי דק או ריצוף סביבן. כאשר הבריכה עילית העץ משווה לבריכה מראה יוקרתי ואיכותי ומאפשר לכם ליהנות בלי סוף מהבריכה, וכשהיא שקועה, כמו בבריכות המתועשות, לא ניתן להבדיל בינה לבין בריכות בטון, 

בריכה מעץ היא בריכה העשוייה מיציקת בטון ברצפה והקירות שלה בנויות מקורות עץ בחתך 15*15, את האיטום אנחנו מבצעים בדיוק כמו בבריכות מתועשות אחרות ע״י יריעות pvc איכותית שמולחמות אחת לשני, מעבר לעבודת האיטים היריעות האלה נותנות לנו גת את הפיניש הסופי של הבריכה.

סאקויה בריכות - בריכות עץ

איך לבנות בריכה כמו שצריך

כפי שראיתם, יש סוגים שונים של בריכות ביתיות שתוכלו לבנות מבטון, מפנלים, מיריעות PVC או מעץ. מה שחשוב זה שלא משנה באיזה סוג של בריכה תבחרו, העיקר שיבנו אותה כמו שצריך. כדי לבנות בריכות כמו שצריך, נדרשת היכרות ארוכה ומעמיקה עם תחום הבריכות הביתיות, ניסיון רב וכמובן שימוש בחומרים האיכותיים ביותר שיש. אנו בחברת סאקויה נשמח לבנות את הבריכה הביתית שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

לסיכום

לסיכום, בריכות ביתיות מעניקות ערך מוסף לגינה שלכם, ומספקות מקור לאושר והנאה. תוכלו לבנות בריכת בטון, בריכה מתועשת, בריכת אינטקס או בריכת עץ. הכי חשוב, שהבריכה תיבנה באופן האיכותי ביותר על ידי המקצוענים של סאקויה, יכולים תמיד ליצור קשר ולהתייעץ איתנו.

שאלות ותשובות:

כל הבריכות המוזכרות לעיל הן טובות ואיכותיות, יש בניהן בריכות שמיועדות להחזיר מספר מועט של שנים כמו האינטקס וכאלה שפה כדי להשאר לשנים רבות כמו בבריכות העץ, פלנילם ובטון. כמובן שכל פרוייקט הוא לגופו ואנו יושבים וחושבים עם הלקוח על כל הפרמטרים, ממחיר הבירכה ועם לזמני ביצועה ומחיר בסופו של דבר מטרתנו היא להתאים לכם את הבריכה הכי נכונה לכם ולמשפחתכם כדי שתקבלו את הגינה שתמיד חלמתם עליה
משך ההקמה של בריכות ביתיות תלוי בסוג הבריכה שבחרתם להקים. משך ההקמה הארוך ביותר הוא של בריכות בטון. הקמת בריכת בטון תיקח מספר שבועות, מרגע תחילת החפירה ועד לרגע בו תוכלו לקפוץ למים. הקמת בריכה מתועשת תימשך, על פי רוב, כשבוע אחד. אולם ייתכנו בהחלט מקרים בהם ההקמה תימשך זמן ממושך יותר או אפילו קצר יותר, בתלות בגודל הבריכה, סוג הקרקע, נגישות החצר ועוד. בריכות עץ יוקמו תוך ימים בודדים. הצוות שלנו יכין את הקרקע, יקים את דפנות הבריכה, שכבות האיטום ומערכות טיהור המים ואתם תוכלו להתחיל ליהנות מהבריכה שלכם. פעמים רבות, הלקוחות מעוניינים לבנות כבר דק מסביב לכל הבריכה, פרויקט שיכול לקחת עוד מספר ימים. בריכת INTEX תוקם תוך יום עבודה בודד. הצוות יעמיד את העמודים, יחפה ביריעות PVC, יתקין את המערכות הנדרשות – והבריכה מוכנה. בבריכות המתועשות זמני הפרוייקט נקבעים בעיקר מהפתוח הסביבתי סביב הבריכה, אם זה דק או ריצוף או בכלל עיצוב כולל של כל הגינה.

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?