אביזרים וציוד לבריכה

עשיתם את הצעד ובניתם נווה מדבר משלכם של רוגע וכיף בצורה של בריכה ביתית? זה בהחלט לא ייאמן! אבל תחזיקו חזק, כי המסע לא נגמר שם. עכשיו זה הזמן להפוך את הבריכה שלך לארץ פלאות שובת לב על ידי הוספת מגע של קסם עם אביזרים וציוד. התכוננו לטבול את עצמכם בחוויה שאין שניה לה של שמחה ויופי שתשאיר את חבריכם ובני משפחתכם ביראת כבוד. אנחנו עומדים לחשוף עולם של דברים חיוניים שחובה להוסיף.
אביזרים וציוד לבריכות

בניתם בריכה ביתית? מצוין. כעת, עליכם להוסיף אביזרים וציוד לבריכה, כדי שהיא תהיה הכי מהנה שיש ותקבל מראה משגע שלא תפסיקו להתפאר ממנו. ישנם אביזרים שהם בגדר חובה עבור כל בריכה, אחרים מומלצים בהחלט כדי להעצים את חוויית השימוש או כדי להקל על התחזוקה וציוד אחר משמש לנוי וליופי. להלן נכיר את האביזרים השונים ואת תפקידם בבריכה.

 

אביזרים וציוד לבריכות - סאקויה פרויקטים
אביזרים וציוד לבריכות – סאקויה פרויקטים

 

אביזרים וציוד לבריכה – למה צריך את זה

אביזרים וציוד לבריכה הינם נדרשים לשלוש מטרות עיקריות – האחת, לשמור על איכות הרחצה באמצעות ניקוי המים והתקנת אמצעי בטיחות סביב הבריכה. השנייה, היא להתאים את הבריכה לצרכים שלכם, למשל בעזרת חימום המים. המטרה השלישית היא הוספת חן ונוי לבריכה. בריכה ביתית נבנית לא רק לצרכי הנאה אלא גם לצרכי נראות החצר שלכם ולכן חשוב להשקיע ברכישת אביזרים וציוד לבריכה שישפרו את המראה שלה.

משאבות ופילטרים

הצורך לשמור על המים טהורים, נקיים ומסוננים. כדי שהמערכות יפעלו כמו שצריך, יש לאבזר את הבריכה במשאבות איכותיות, שישאבו את המים אל תוך מערכות הסינון. זהו אם כן האביזר הראשון שתצטרכו עבור הבריכה שלכם – המשאבה טובה ופילטר המתאים לגודל הבריכה וכמות המים בה. ללא המשאבה ופילטר, מערכות הסינון והטיהור לא יפעלו כראוי ומכיוון שכך מדובר במוצר חובה לכל בריכה.

סאקויה בריכות - משאבות ופילטרים

רובוט ניקוי

פעמים רבות, מצטבר לכלוך בתוך הבריכה. עלים נושרים לתוכה, במסגרת רכישת אביזרים וציוד לבריכה, תוכלו לרכוש רובוט ניקוי איכותי שיטייל לו בבריכה מידי ערב וינקה אותה. כך, תשמרו על איכות המים גבוהה וראויה לשימוש.

סאקויה בריכות - רובוט ניקוי

גדרות וסולמות

צריך לגדר את הבריכה הביתית שלכם ולהתקין בה סולמות מתאימים, כדי שהבריכה לא תהווה מוקד סכנה עבור ילדים. לא נרצה, כמובן, לאפשר מצב בו ילד יכול פשוט לרוץ אל הבריכה וליפול אליה. לכן, חשוב מאוד לגדר אותה ואף להוסיף סולמות לצורך ירידה נוחה למים.

סאקויה בריכות - גדרות וסולמות

משאבת חימום

כדי שהבריכה הביתית שלכם תוכל לשמש אתכם לאורך כל השנה ולא רק בימים החמים באמת, התקינו בה משאבת חימום. משאבת החימום עובדת על תרמוסטט והיא מכוונת את המים בבריכה לטמפרטורה הרצויה.

סאקויה בריכות - משאבת חימום

כיסוי לבריכה

כיסוי לבריכה שומר על חום מי הבריכה ומומלץ לכסות את הבריכה כל ערב גם בימי הקיץ, הכיסוי פה בשביל להקל על העבודה של מערכת החימום שהתקנתם בעונות המעבר בהן רק יותר בלילה והבריכה מאבדת את החום שלה

סאקויה בריכות - כיסוי לבריכה

מפלים לבריכה

הבריכות שלנו לא משמשות רק לרחצה, אלא גם כדי לתת את שואו אמיתי. מפלים לבריכה ייתנו שואו שכזה. המפלים יישפכו אל תוך הבריכה, יעניקו קולות פכפוך מים באופן תמידי ויוציאו מבטי השתאות והתפעלות מכל מי שיגיע לבקר.

סאקויה בריכות - מפלים לבריכה

מתקני שטיפה

לבסוף, חשוב לרכוש גם מתקני שטיפה במסגרת רכישת אביזרים וציוד לבריכה. מתקני השטיפה ינקו את הרוחצים לפני כניסתם למים וכן יאפשרו לרוחצים להתקנות מחומרי החיטוי של הבריכה לפני כניסתם חזרה הביתה.

 

מחפשים ציוד איכותי לבריכות

מחפשים ציוד איכותי לבריכות? אנו בסאקויה נשמח לספק לכם ציוד איכותי ומקצועי לבריכת השחייה שנבנה לכם. הציוד שלנו ישדרג לכם את הבריכה, כך שהיא תהיה הבריכה הטובה ביותר שתוכלו לבקש. פנו אלינו להזמנת ציוד איכותי לבריכות וכן לבניית בריכות ביתיות.

אביזרים:

משאבת חימום

ישנם סוגים שונים וחברות שונות המספקות משאבות חימום, אבל כל משאבות החימום עובדות על אותו עיקרון – כמו מזגן ביתי – המערכת עובדת על טרמוסטט, מכוונים את המשאבה לטמפרטורה הרצויה, משאבת החום מחממת את המים לטמפ’ שבחרנו ושומרת על המים חמים ונעימים. בגלל הסוגים השונים יש צורך לבחור את הגודל הנכון של המחמם המתאים לגודל הבריכה.

מסנני החול ומשאבות

המשאבה היא מנוע חשמלי המניע את המים מהבריכה אל הפילטר וחזרה נקיים אל הבריכה, הפילטר לרוב מלא בחול או שבבי זכוכית – המים עוברים בחול או בזכוכית אשר מנקים את המים ומשאירים בתוך הפילטר את הלכלוך הלא רצוי. גם בהקשר הפילטר והמשאבה חשוב להתאים את גודלם לגודל הבריכה, למותגים שונים יש דרכי חלוקה שונות לגודל הבריכה.

מערכות מלח

מערכת מלח היא מערכת לטיהור וניקוי המים שעובדת ע”י אלקטרודה מפרקת כימית את המלח לכלור ונטרן ומשאירה במים כלור טבעי שמנקה ומחטא את הבריכה. המערכת יכולה לשבת על קו בחדר מכונות או כמערכת נפרדת בתוך הבריכה, מערכת המלח חוסכת בקנייה ושימוש בחומרים כימים שונים שמזיקים לגוף האדם. שופכים שקי מלח לתוך מי הבריכה והמתקן כבר יעשה את היתר. שומר על צלילות המים ורעננותם ומונע ריחות רעים.

כיסוי תרמי

הכיסוי עוזר לשמור על טמפרטורת המים וכן שומר על ניקיונם ועל הצלילות של המים. כאשר מחממים את הבריכה מומלץ לשים כיסוי תרמי העוזר למערכת החימום לשמור על המים חמימים ונעימים.

מפלים לבריכה

יותר ויותר אנשים מעוניינים להוסיף לבריכה שלהם מפל אשר יקנה שדרוג נוסף למראה הבריכה. ישנם סוגים רבים של מפילם כך שתוכלו למצוא את האחד שאתם הכי אוהבים .

רובוט ניקוי

הוא שואב המופעל בתוך המים, מנקה לכלוך סביבתי (כמו אבק ועלים). רובוטים משוכללים גם מבצעים סריקה באמצעות לייזר של כל שטח הבריכה, כולל מקומות נסתרים יותר. ישנם רובוטים שיכולים לטפס על דפנות הבריכה ולהוריד את הלכלוך שנדבק.

שאלות ותשובות

ישנם אביזרים רבים לבריכות. ניתן למנות בקצרה את המשאבות, הפילטרים, משאבות החימום, הגדרות, הסולמות ומשטחי ההחלקה, את המפלים ועוד. כל האביזרים הללו ישמשו אתכם בבריכה שלכם ויהפכו את חוויית הבריכה הביתית לחוויה מושלמת.

לאביזרים וציוד לבריכה שלוש מטרות עיקריות. המטרה הראשונה של אביזרים אלו היא שמירה על איכות המים ועל בטיחות המתרחצים. המטרה השנייה היא שיפור ההנאה מהבריכה, למשל באמצעות התקנת מערכת חימום שתשמור על המים חמים ותאפשר רחצה כל השנה. השלישית, היא הוספת יופי ופאר לבריכה – מטרה חשובה מאוד שרצוי להשקיע עבורה.

חשוב לשים לב שמדובר בציוד איכותי ומתקדם, העומד בסטנדרטים הדרושים המתאימים לגודל הבריכה וכמות המים בה. לא תרצו לקנות ציוד זול ולא איכותי שיישבר במהרה ולא יעשה את עבודתו. לכן, הקפידו לרכוש ציוד מחברות אמינות ומקצועיות בעלות מומחיות בתחום.

בוודאי. מלבד התקנת בריכות, אנו מציעים לקהל הלקוחות שלנו אבזור מלא של הבריכה. לא רק שאנו נספק להם את האביזרים ואת הציוד לבריכה אלא שגם נתקין אותם ונסביר על אופן השימוש. כך אתם, הלקוחות שלנו, תהנו מהבריכה הביתית שלכם כמה שיותר.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?