דק איפאה

עץ האיפאה הינו עץ בעל עוצמה וחוזק המאפיינים את העצים הטרופיים. עוביו של הדק הופך אותו לבעל עמידות לתנאי מזג אוויר ים תיכוניים משתנים כגון לחות ושמש צורבת. האיפאה הינו עץ איכותי ורב עוצמה השומר על איכותו למשך שנים רבות. העץ מגיע אלינו מיערות הגשם בברזיל, שם הוא גדל תחת תנאי לחות גבוהים מאד. תנאים אלו הם המאפשרים לו להעניק לנו בארץ דקים איכותיים ועמידים למשך שנים רבות, מבלי לוותר על רמת גימור גבוהה ועל מראה מרשים.

דק מעץ איפאה נחשב לאחד הדקים האיכותיים ביותר שיש היום בשוק. דק איפאה משדר יוקרה- הסיבה לכך נובעת מהמראה של עץ האיפאה, מתכונותיו וממחירו. צבעו הטבעי הוא חום כהה/חום בהיר עם גוון אדמדם. כאשר לכל קורה של דק איפאה יש גוון שונה. באיפאה, בשונה מאורן, אין עיניים והתוצאה הסופית המתקבלת בבניית דק איפאה היא משטח בעל מראה יוקרתי ובו שלל גוונים של צבע חום.

עץ איפאה הינו עץ חזק

קשה, עמיד בתנאי מזג אויר קשים, בעל מרכיבים טבעיים אשר דוחים מזיקים, לכן בישראל ואף בעולם נחשב אחד מהעצים המתאימים ביותר עבור בניית דקים. אף על פי שדק איפאה לא יינזק בגלל מזג האוויר, לשמש דווקא יש השפעה על הגוון שלו. חשיפה ממושכת לשמש תגרום לדק האיפאה לאבד את צבעו החום ולקבל גוון אפור ועל כן, יש לבצע בו טיפול תקופתי. תחזוקתו השוטפת של דק האיפאה הינה פשוטה מאוד. יש לציין, שרק המראה של העץ משתנה אך העץ עצמו אינו נפגע. ניתן לצבוע אותו מחדש בשמן דקים, ולאחר צביעתו, האיפאה יחזור למצבו הטבעי ויקבל שוב את הגוון החום שלו. תדירות השימון המומלצת מושפעת ממידת חשיפתו לשמש,  לרוב, מדובר על כפעם בשנה.

מחירו של דק איפאה הוא גבוה יותר משאר הדקים הנפוצים מכמה סיבות:

  • ישנה מגבלה על כריתת עצי איפאה שמקורם בברזיל.
  • העץ הינו קשה מאוד ולכן בלאי הכלים בעיבודו הינו גדול.
  • משקלו הסגולי של העץ הינו גדול מאוד ולכן עלויות המשלוח יקרות.
אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?