דק במבוק

דק במבוק עשוי מגבעולי צמח

הבמבוק בני 5 שנים, ועוברים תהליך טרמו-מכני המעניק לבמבוק חוזק, עמידות וזוהר טבעי. הבמבוק נבחר לאחרונה לאחד מסוגי הדק האהובים ביותר בישראל. הבחירה בו נעשית בזכות היתרונות הרבים של חומר טבעי זה ומראהו המרהיב במרפסת ו/או בחצר הבית. מלבד היותו מוצר הידידותי לסביבה, הוא גם מתאים לאקלים הארץ ישראלי, הוא עשוי מחומר דחוס ולכן הוא גם חסין מפני מזיקים למיניהם. התוצאה המתקבלת היא דק צפוף, יציב וחזק בעל מראה אחיד ומרהיב בגוונים משתנים.

 

התקנת דק במבוק

את דק במבוק מתקינים עם מחברים סמויים, מה שנותן לדק ולמשטח כולו מראה נקי ויוקרתי, בדרך כלל על תשתית עץ. אחד היתרונות הגדולים של דק הבמבוק הוא שצדו האחד חלק ומרשים, והצד השני עם חריצים המיועדים למניעת החלקה או שינוי טקסטורה במשטח כגון לפני מדרגות (נגישות).

יתרון נוסף הוא ההתיישנות האחידה של החומר, בניגוד לעץ איפאה לדוגמא, כך שגם אם תחליטו לא לשמן את הדק פעם בכמה שנים, התיישנותו אחידה ומרשימה ומספקת מראה שיחודי רק לדק הבמבוק. כמובן שבכדי לקבל את המיטב מעת הבמבוק, רצוי לבצע טיפולים תקופתיים- שטיפה יסודית ושימון. עץ הבמבוק הוא עץ יוקרתי ומבוקש, ועל כן מחירו של הדק, העשוי להיות יקר לעומת אחיו המבוקש לא פחות- עץ האורן.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?