דק סינטטי

השנים האחרונות מביאות עמן סטייל חדש לבתים ואנו זוכים ליהנות מסטנדרטים גבוהים של ייצור דקים וחיפויי רצפה עוצרי נשימה. כיום, ישנן חברות רבות המייצרות דקים סינטטיים ברחבי העולם, כאשר האיכותיים מבניהם הם האמריקאים– חברות כמו טרקס, ארמדילו וכו’. סאקויה פרויקטים בעץ ובאבן בע”מ מציעה ללקוחותיה ליהנות מהמוצרים היוקרתיים והאיכותיים ביותר. אז מה זה בעצם דק סינטטי?

דק סינטטי הינו לוחות דמוי עץ

העשויות משבבי עץ (עץ גרוס) בשילוב של פולימרים. אחד היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של דק סינטטי על פני הדק העשוי מעץ הוא ברמת התחזוקה שהוא דורש, למעשה דק סינטטי אינו מצריך תחזוקה מיוחדת במינה חוץ מאשר ניקיון בסיסי. זאת לעומת דקי העץ השונים, אשר דורשים תחזוקה שוטפת על מנת לשמר את העץ לאורך זמן.

 

רוצים לבנות בריכה בגינה?

דק סינטטי הוא האידאלי לחיפוי סביב בריכה היות והוא אינו ניזוק במגע עם מים. סאקויה מציעה ללקוחותיה ליהנות ממגוון גדול של דקים סינטטיים בעלי עמידות שלא משתמעת לשתי פנים. היחודיות של הדק הסינטטי היא במראהו- הוא נראה כעץ אמיתי לחלוטין, אך עם עמידות ואיכות שלא ניתן למצוא בשום חומר אחר. אחד היתרונות הבולטים ביותר של אותם דקים סינטטיים הוא תחושת הנוחות שהוא מעניק. קשיות הדקים הסינטטיים הינו בעל משמעות רבה בבחירה של הדק המתאים ביותר לגינה שלכם ולכן אנחנו בסאקויה מעמידים לרשות לקוחותינו את אנשי הייעוץ וההכוונה המנוסים ביותר כך שאתם תוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם מתוך מגוון אינסופי.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?