דק סינטטי

תוכן עניינים

מה היא הייחודיות של הדקים הסינטטיים?

למראה העץ יש מראה מיוחד וייחודי שלא ניתן למצוא בשום חומר אחר ולדק הסנטטי שי את הניראות היפה והיוקרטית של העץ ביחד עם עוד יתרונות רבים. אחד היתרונות הבולטים ביותר של אותם דקים סינטטיים היא בתחושת הנוחות מבחינת תחזוקה – דק סנטטי אינו מצריך טיפול. אין ספק כי לנוחיות יש חשיבות רבה ביותר בעיקר כאשר מייצרים תחושת עץ מסביב לבריכה או דמוי דקים מסביב לגינה, ובאזורים אשר משמשים את בני הבית לרגעי הרוגע והשלווה שלהם.

דקים סינטטיים הינם כאמור חומר דמוי עץ

אשר מביא עמו יתרונות רבים. אולם עוד הרבה לפני שמתקינים דק מסוג זה חשוב מאוד לדעת ולתכנן היטב את אותו הדק. אין ספק כי תכנון מקצועי יתרום רבות למניעת תקלות כאלה או אחרות בעתיד. על כן מוטב להטיל את המשימה על אנשי מקצוע מנוסים. כאמור אחד היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של דק סינטטי על פני הדק העשוי מעץ הוא ברמת התחזוקה שהוא דורש.

למעשה דק סינטטי אינו מצריך תחזוקה מיוחדת במינה חוץ מאשר ניקיון בסיסי. זאת לעומת דקי העץ השונים אשר דורשים תחזוקה שוטפת על מנת לשמר את העץ לאורך זמן. כמו כן, אם ברצונכם לבצע בריכת שחייה ביתית ולחפות אותה בדק, מומלץ מאוד לבצע את החיפוי מדק סינטטי אשר אינו יפגע מהמים והכלור של הבריכה. המסקנה היא חד משמעית דק סינטטי חוסך הרבה מאוד מאמץ והשקעה בכל הנוגע לתחזוקתו!

רוצים לדעת עוד על דקים סינטטיים ועל המוצרים שמציעה חברת סאקויה?
פנו אלינו בהקדם! עדן –054-583-8627

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?