תחזוקת בריכה באור יהודה

תוכן עניינים

אם אתם בעלי בריכה פרטית באור יהודה – הכתבה הבאה מיועדת בדיוק בשבילכם. בריכה ביתית הינה מקור להנאה ולרוגע וגם מהווה מקום נפלא לאירועים משפחתיים וחברתיים. אך לצד כל זאת יש לדאוג שהיא מתוחזקת היטב. אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל מה שנוגע לתחזוקת בריכה באור יהודה הוא תחזוקת הבטיחות בבריכה. עניין זה הינו קריטי, במיוחד כאשר יש לכם בבית ילדים קטנים או חיות מחמד. אך אל דאגה, בכתבה הבאה הכנו עבורכם את כל השלבים החשובים ביותר בדרך לשמירה על תחזוקת בטיחות מיטבית בבריכה שלכם.

 

הקפידו לערוך בדיקות בטיחות מקיפות

בדיקות בטיחות בבריכה המתבצעות אחת לתקופה קבועה הן בעלות חשיבות עליונה בכל מה שנוגע לשמירה על סביבת בריכה מאובטחת. על כן, שימו לב שאתם מבצעים בדיקות יסודיות של גדרות הבריכה או הסולמות של הבריכה בכדי למזער ככל הניתן את הסיכון לתאונות, במיוחד אם יש לכם בבית ילדים קטנים או שאתם מגדלים חיות מחמד. מעבר לכך, וודאו כי ישנם גלגלי הצלה וערכות עזרה ראשונה הנמצאים במקום נגיש, כך שניתן להגיע אליהם בקלות אם יש צורך, חלילה, בעת מצב חירום.

_ תחזוקת בריכה באור יהודה - סאקויה בריכות

תחזקו את המחסומים בבריכה שלכם

גדרות הבריכה הינם משמשים כקו הגנה ראשוני מפני טביעה או נפילה חלילה של משתמשי הגינה, וכן מכניסה לא רצויה של תינוקות או חיות מחמד לבריכה. על כן, הקפידו אחת לתקופה קבועה ולעיתים קרובות לבדוק את גדר הבריכה שלכם, וכן וודאו שהיא עומדת בתקנות הבטיחות המקומיות בנוגע לגובה ולמנגנוני הסגירה העצמית שלה.

 

שמרו גם על בטיחות המים עצמם:

הקפידו לבדוק אחת לתקופה גם את החומציות של מי הבריכה, כמו גם את רמות הכלור בה. זאת על מנת ובמידה ומדדים אלו לא יהיו תקינים, תוכלו לדעת זאת בהקדם האפשרי ולתקן אותם. תוכלו להיעזר בשירותי סאקויה בריכות כדי להבטיח שהבריכה שלכם תכיל מים מאוזנים ובטוחים למשתמשים בה.

 

לסיכום

לסיכומו של עניין, עם ענייני בטיחות אי אפשר לשחק. על מנת לדאוג שהבריכה שלכם תהנה ממתקני הבטיחות באיכות המקסימלית, נמליץ לכם להיעזר בשירות של בעלי מקצוע מומחים בכל מה שנוגע לבריכות ביתיות. פנו עוד היום לסאקויה בריכות כדי להנות משירות יעיל, איכותי, זמין ומקצועי.

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?