אביזרים וציוד לבריכה

אביזרים וציוד לבריכה

אביזרים וציוד לבריכה

כאשר בונים בריכה ישנם מוצרים נוספים שניתן להוסיף לכל סוגי הבריכות, מוצרים נלווים לבריכות כוללים פלטרים, מערכות מלח, משאבות חימום ועוד, חלקם הגדול הם מוצריי חובה לבריכה שלכם, וחלקם כאן כדי לעשות את חייכם קלים יותר.

*משאבת חימום – ישנם סוגים שונים וחברות שונות המספקות משאבות חימום, אבל כל משאבות החימום עובדות על אותו עיקרון – כמו מזגן ביתי – המערכת עובדת על טרמוסטט, מכוונים את המשאבה לטמפרטורה הרצויה, משאבת החום מחממת את המים לטמפ' שבחרנו ושומרת על המים חמים ונעימים.

בגלל הסוגים השונים יש צורך לבחור את הגודל הנכון של המחמם המתאים לגודל הבריכה.

*מסנני החול ומשאבות – המשאבה היא מנוע חשמלי המניע את המים מהבריכה אל הפילטר וחזרה נקיים אל הבריכה,הפילטר לרוב מלא בחול או שבבי זכוכית – המים עוברים בחול או בזכוכית אשר מנקים את המים ומשאירים בתוך הפילטר את הלכלוך הלא רצוי.

גם בהקשר הפילטר והמשאבה חשוב להתאים את גודלם לגודל הבריכה, למותגים שונים יש דרכי חלוקה שונות לגודל הבריכה.

*מערכות מלח – מערכת מלח היא מערכת לטיהור וניקוי המים שעובדת ע"י אלקטרודה שמפרידה כימית את המלח ומשאירה במים כלור טבעי שמנקה ומחטא את הבריכה. המערכת יכולה לשבת על קו בחדר מכונות או כמערכת נפרדת בתוך הבריכה, מערכת המלח חוסכת בקנייה ושימוש בחומרים כימים שונים שמזיקים לגוף האדם. שופכים שקי מלח לתוך מי הבריכה והמתקן כבר יעשה את היתר. שומר על צלילות המים ורעננותם ומונע ריחות רעים.

*כיסוי תרמי – הכיסוי עוזר לשמור על טמפרטורת המים וכן שומר על ניקיונם ועל הצלילות של המים. כשיש כיסוי על הבריכה, אחזקת תהיה הרבה יותר פשוטה, שכן לא יהיה צורך בתדירות גבוהה של ניקוי הבריכה. כאשר מחממים את הבריכה מומלץ לשים כיסוי תרמי העוזר למערכת החימום לשמור על המים חמימים ונעימים.

*מפלים לבריכה – יותר ויותר אנשים מעוניינים להוסיף לבריכה שלהם מפל אשר יקנה שדרוג נוסף למראה הבריכה. ישנם סוגים רבים של מפילם כך שתוכלו למצוא את האחד שאתם הכי אוהבים .

*רובוט ניקוי– הוא  שואב אבק המופעל בתוך המים, ובין היתר הוא גם מונע הצטברות של ירוקת, מנקה לכלוך סביבתי (כמו אבק ועלים). רובוטים משוכללים גם מבצעים סריקה באמצעות לייזר של כל שטח הבריכה, כולל מקומות נסתרים יותר. ישנם רובוטים שיכולים לטפס על דפנות הבריכה ולהוריד את הלכלוך שנדבק.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו לנו הודעה
ונחזור אליכם!
אולי יעניין אותך גם...

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

דילוג לתוכן