בריכות גלישה

בריכות גלישה

היא מככבת במלונות היוקרתיים בעולם ונחשבת לסמל סטטוס של עושר ויופי, ועכשיו היא יכולה להיות אצלכם בחצר, ולא במחיר שאתם חושבים.

זה אולי יכול להשמע מעט מסובך, יקר, בעייתי ואיפה בכלל מתחילים?

פה אנחנו נכנסים לתמונה.

אז מה זה בכלל בריכת גלישה?

בריכה הבנויה עם תעלה היקפית שתפקידה לאסוף את המים הנשפכים מהבריכה אל תא האיזון, אשר מזרים את המים אל הפילטר בתוך חדר המכונות. לאחר סינון המים, הם זורמים בחזרה לבריכה.

התעלות כמובן אינן נראות לעין, ומוסתרות ע"י משטח אירוח לבחירת הלקוח.

מה מייחד אותה בנראות מכל בריכה אחרת?

קו המים של בריכת גלישה הוא במפלס אחיד עם קצה הבריכה והריצוף/הדק המקיף אותה, מאפיין המקנה לה יופי יוצא דופן. בנוסף, אם בחרתם לבצע בריכה עילית או חצי שקועה, זרימת המים אל תוך התעלה יוצר מעין מפל מרשים ופכפוך מים מרגיע, המנעים כל בילוי צהריים בבריכה.

מאיזה חומרים ניתן לבנות את הבריכה ומהן המכונות שצריך להוסיף?

בעבר היו בונים בריכות גלישה רק מבטון, ובגלל מחירו היקר של הבטון נרשמו בריכות מסוג זה כבריכות יקרות האפשריות רק עבור העשירון העליון. היום האופציות הן כמעט בלתי נגמרות, כך שאפשר להפוך כמעט כל בריכה לבריכת גלישה; בריכות עץ ובריכות מתועשות נוספות, אשר מאפשרות את הוזלת המחיר עבור בריכות אלו.

בנוגע למערכות- בריכת גלישה לא מצריכה יותר מערכות מכל בריכה רגילה, חוץ ממשאבה חזקה יותר, כדי שתוכל לאפשר זרימה חזקה של מים ותמשיך את שפיכת המים לתעלה וכן מכשיר מילוי מים אוטומטי האחראי על שמירת מפלס המים בבריכת איזון.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו לנו הודעה
ונחזור אליכם!
אולי יעניין אותך גם...

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

דילוג לתוכן