בריכות מעץ

בריכות מעץ

במזג האוויר החמים כמו בארץ הרצון לבלות את סופי השבוע בבריכה עם המשפחה קיים אצל רובנו ואם הבריכה נמצאת אצלכם בבית – מה טוב 

לפעמים קבלת ההחלטה לבד יכולה להיות מעט מבלבלת ולכן אנחנו פה לעזור וליעץ לכם על הבריכה הנכונה ביותר בשבילכם ובמיקום האופטימלי בגינה בשביל לאפשר לכם את חוויה המושלמת בגינה הפרטית שלכם.

בריכות עץ נחשבות בריכות מתועשות, הן בנויות מקורות עץ אורן בחתך 15*15 ס"מ, כאשר הן מונחות אחת על השנייה הן יוצרות את קירות הבריכה, יריעות PVC מולחמות אחת על השניה יוצרות את האיטום הדרוש לנו למניעת נזילות, יריעות הPVC מגיעות במגוון רחב של דוגמאות וטקסטורות מדהימות!

את הבריכות מעץ ניתן לבנות בכל גודל ולהתאים אותן ספציפית לגודל הגינה ורצון הלקוח, ניתן לטמון באדמה, עם איטום של החלק החיצוני של הבריכה ע"י זפת לשמש חוצץ בין המים באדמה לגוף הבריכה, או שאפשר לבנות אותן עיליות.

את הבריכות הטמונות והעיליות ניתן לחפות בסוגים שונים של דק, עץ או סנטטי, למראה כפרי או בקרמיקה ואריכים וליצור מראה נקי יותר ומודרני.בבריכות מעץ ניתן להוסיף מפל וכך להפוך את הבריכה מבריכת סקימרים לבריכת גלישה בעלת מראה יוקרתי יותר ונקי
זמני הקמת הבריכה משתנים לפי גודל הבריכה והפרויקט מסביב ונעים ביו שבוע וחצי, לפרוייקט קטן, עד שלושה שבועות לפרוייקט גדול.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו לנו הודעה
ונחזור אליכם!
אולי יעניין אותך גם...

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

דילוג לתוכן