אודות

אודות
קצת עלינו

בואו להכיר את מגשימי החלומות מקרוב

סאקויה פרוייקטים בעץ ואבן בע”מ עוסקת בתכנון, עיצוב וביצוע גינות קרקע וגג ומבצעת עבודות יחודיות בעץ אבן ומים.

החברה הוקמה ע”י שאול פן שהחליט להגשים חלום ולשלב בין האהבה לעץ ובין הניסיון הניהולי רב השנים בעולם ההייטק, וע”י עדן פן ביתו של שאול אדריכלית הנוף הצמודה של החברה.

סאקויה הינה חברה אינטגרטיבית העוסקת במגוון רחב של תחומים בעולם ה OutDoor ומעסיקה את מירב המקצוענים ומאפשרת לכם לחסוך באנשי מקצוע.

עיצוב
0%
בנייה
0%
תחזוקה
0%
קצת על העבודה שלנו

מה באנו לעשות?

העבודה שלנו מתחילה בתכנון קפדני בניהול עדן פן ומשם מתקדמת להקמה – ביצוע הפרוייקט על כל שלביו, פיקוח – בקרה על תהליך הבנייה מקרוב ובאופן יומי, להבטחת ביצוע מושלם על כל צדדיו.

בשורה התחתונה – כאשר בחרתם בנו להקמת פרוייקט אצלכם, לקחתם חברה שתדאג להכל מהרגע הראשון ועד סיום הפרוייקט.

קצת מעבר

אז איך הכל התחיל?

מנכ”ל ובעלי החברה שאול פן, בעל תואר ראשון בשיווק ומנהל עסקים, אהב מאוד עוד מגיל הנעורים להתעסק ולבנות בעץ. עם השנים, כאשר עסק במכירות בחברות הייטק גדולות, נהג כתחביב לבנות מטבחים, ארונות, שידות וכו’ מעץ. חלומו תמיד היה להקים עסק פרטי- משפחתי.

בשנת 2009 הקים את חברת סאקויה פרוייקטים בעץ אשר עוסקת בנגרות חוץ הכוללת בין היתר: דקים, בריכות אינטקס עץ ובטון, פרגולות ומטבחים חיצוניים. עם השנים החברה התפתחה והוסיפה עוד שירותים כמו בנייה באבן, גינון, עיצוב גינות, בתי עץ ועוד.

הוותק הממשי של החברה הינו 15 שנים של עבודות, אך בעלי החברה כמו גם העובדים שלה הינם בעלי וותק של שנים ארוכות בתחום הבנייה בעץ.

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?