בניית בריכות בפרדס חנה – כרכור

תוכן עניינים

אם אתם שוקלים לבנות בריכה בחצר הבית שלכם בבנימינה גבעת עדה, חשוב לתת עדיפות לכל נושא הבטיחות, כמובן לצד יצירת חלל יפה ומזמין. בסאקויה בריכות אנו מבינים את המשמעות של עמידה בתקני בטיחות בעת בניית בריכות. בכתבה הבאה נציג לכם את ההיבטים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בניית בריכה בפרדס חנה – כרכור, כך שתוכלו להבטיח סביבה נעימה ובטוחה למשפחה ולאורחים שלכם, מבלי להתפשר על סגנון עיצוב יוקרתי כמובן.

בטיחות לפני הכל

היתרים ותקנות לבריכה

לפני שמתחילים לצאת לדרך ולבנות את הבריכה, חשוב לקבל את ההיתרים הנדרשים ולעמוד בתקנות. היצמדות לחוקי הבנייה ולהנחיות הבטיחות מבטיחה שהבריכה שלכם עומדת בתקנים הנדרשים וכן כי אתם מספקים סביבה בטוחה לכם, לבני משפחתכם ולכלל האורחים בבריכה. הצוות שלנו בסאקויה בריכות יסייע לכם בניווט בתהליך תקני הבטיחות, על מנת להבטיח לכם בניית בריכה בטוחה ונעימה.

 

גידור ומחסומים

התקנת גדר את סביב הבריכה שלכם היא חיונית למניעת תאונות, במיוחד אם יש לכם בבית חיות מחמד, או שאתם הורים לילדים. הגדר צריכה להיות בגובה של לפחות ארבעה מטרים ובעלת שער ננעל על מנת להבטיח גישה מוגבלת כאשר הבריכה אינה בשימוש. בנוסף, שקלו לשלב גדר זכוכית, כיסויי בריכה או גדר רשת, כדי לספק שכבת הגנה נוספת לבריכה שלכם.

>>>לכל הגדרות שלנו <<<

 

מערכות ניקוז וסינון

מערכות ניקוז מתאימות ומערכות סינון חזקות הן מרכיבים חיוניים של בריכה בנויה היטב. מערכות אלו מבטיחות זרימה תקינה ומונעות זיהום של מים, מה שעלול להוביל לגידול חיידקים ולסכנות בריאותיות פוטנציאליות. אם תבחרו בסאקויה בריכות לבניית הבריכה שלכם בחצר הבית בפרדס חנה – כרכור, תוכלו להיות בטוחים כי אנו נותנים עדיפות למערכות ניקוז וסינון יעילות לסביבת שחייה בטוחה והיגיינית.

 

משטחים עמידים להחלקה

כשמדובר במשטחים לצד הבריכה, תנו עדיפות למשטחים בעלי התנגדות להחלקה, כאלו העשויים מחומרים טובים למניעת תאונות ונפילות. בחרו חומרים המציעים אחיזה טובה, כגון כאלו ממרקם בטון או אריחים עמידים להחלקה, עבור האזורים סביב הבריכה. אמצעי זהירות זה יעניק לכם תוספת בטיחות, גם כאשר המשטח רטוב, ויבטיח את שלומם של משתמשי הבריכה שלכם בפרדס חנה – כרכור.

 

תאורה לבריכה

תאורה נכונה משחקת תפקיד מכריע בנראות הבריכה, במיוחד במהלך שחייה לילית. תוכלו להאיר את אזור הבריכה וסביבתה עם אורות במיקומים הנכונים כדי כדי ליצור אווירה נעימה יותר בעת שחייה לילית או בשעות.

 

לסיכום

לסיכומו של עניין, בניית בריכה בפרדס חנה – כרכור לחלוטין תשפר לכם את איכות החיים וגם את הסגנון העיצובי של הבית. פנו עוד היום לסאקויה בריכות על מנת להנות משירות יעיל, מהיר ואיכותי וגם על מנת להבטיח את בטיחות הבריכה שלכם.

בניית בריכות בפרדס חנה - כרכור - סאקויה בריכות

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?