שיפוצים נפוצים בבריכות

תוכן עניינים

שיפוץ בריכה הוא תהליך נפוץ מאוד בקרב בעלי הבריכות בארץ. לאחר כמה שנים או עונות של הנאה מהבריכה, הדחף לרענן ולהחיות את הבריכה הקטנה או הגדולה שלכם הופך לבלתי נמנע. שיפוץ בבריכה הוא גם עניין של העדפה ותלוי באלמנטים העיצוביים השונים בהם כל אחד מעוניין. מעבר לכך, ייתכן כי שיפוץ הבריכה יהיה נחוץ מכיוון שיהיה צורך לטפל בבעיות כמו נזילות או בעיות באביזרים לבריכה. בכתבה הבאה נעמיק עבורכם בהיבטים השונים של שיפוץ בריכות לרבות החלפת פסיפס, שדרוג אביזרים, תיקוני פחחות בריכות והחלפת PVC.

 

1. החלפת פסיפס בבריכה

אחד ההיבטים העיקריים של שיפוץ הבריכה הוא החלפת הפסיפס. כאשר עניין שיפוץ הבריכה מגיע לפסיפס, יש לכם למעשה שתי אפשרויות מרכזיות. הראשונה הוא להסיר את הפסיפס הקיים ולבצע איטום מחדש כדי לתת מענה לכל הסדקים הקיימים בבריכה, ולאחר מכן להתקין פסיפס או ריצוף חדשים. לחלופין, אם זה אפשרי, ניתן גם לבחור באפשרות השנייה. אפשרות זו מציעה לרתך יריעות PVC כחלופה חסכונית להחלפת פסיפס מסורתית. כך או כך, לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, על ידי שדרוג העיצוב והאסתטיקה של הבריכה שלכם באמצעות החלפת פסיפס, תוכלו להעניק לכל אזור הבריכה שלכם מראה רענן ומודרני.

לקטלוג הפסיפס לחצו כאן

 

2. שדרוג האביזרים בבריכה

כדאי לשקול גם שדרוג האביזרים בתוך הבריכה שלכם. עם הזמן, אביזרי בריכה כגון סקימר וגופי תאורה עלולים להתקלקל או להתיישן. על ידי החלפת אביזרים אלה בגרסאות חדשות ומשופרות שלהם, תוכלו לשפר את הפונקציונליות ואת המשיכה החזותית של הבריכה שלכם. ציוד הבריכה שלכם  באביזרים מהשורה הראשונה יבטיח לכם ללא ספק חווית שחייה חלקה וגם כמובן יוסיף ערך מוסף לבריכה בחצר הבית שלכם.

 

3. תיקון גוף הבריכה

לעיתים, שיפוץ בריכה חורג המעט לשדרוגים קוסמטיים ומתרחב גם לתיקון גוף הבריכה עצמה. בין אם מדובר בהוספה ובהסרה של מדרגות או ספסלים בבריכה, ובין אם מדובר בטיפול בבעיות מבניות או תיקון נזקים, הצוות שלנו בסאקויה בריכות מיומן בתיקוני גוף הבריכה. עם המומחיות שלנו, אנו יכולים להבטיח שהבריכה שלכם תישאר בטוחה, עמידה וגם נאה ביותר לעין, במשך עוד שנים רבות וטובות.

 

4. החלפת פי וי סי

כשמדובר בשיפוץ בריכה, החלפת PVC היא אופציה פנטסטית. הפעולה הזו יכולה ממש להפיח חיים חדשים בבריכה שלכם. על ידי החלפת יריעות PVC, תוכלו להחזיר את הבריכה שלכם כמה שנים אחורה במראה, ולהסיר מעליה את כל סימני הבלאי. תהליך פשוט זה יגרום לבריכה שלכם להיראות ולהרגיש חדשה לגמרי, וכך לאפשר לכם להמשיך ליהנות מחוויית שחייה מיטבית.

 

לסיכום,

לסיכום, שיפוץ בריכה אחד לכמה זמן, הינו שלב חשוב בשמירה על היופי והפונקציונליות של הבריכה שלכם. בין אם אתם צריכים להחליף פסיפס או לשדרג את אביזרי הבריכה, ובין אם מדובר בתיקון גוף הבריכה או בהחלפת פי וי סי, סאקויה בריכות כאן כדי לספק לכם שירות איכותי, מהיר ויעיל שיהפוך את הבריכה שלכם לנווה מדבר מחודש.

שיפוצים נפוצים בבריכות - סאקויה בריכות

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?