תחזוקת בריכה ברעננה

תוכן עניינים

אם אתם גרים ברעננה ואתם בעלי בריכה ביתית, אתם בוודאי יודעים עד כמה בריכות משמשות מוקדי פנאי ורוגע, ומשפרות את איכות החיים בבית. אם כן – ישנה חשיבות רבה לשמירה על תחזוקה איכותית של הבריכה שלכם. בכתבה הבאה נציג עבורכם מספר כלים מרכזיים לשמירה על תחזוקת הבריכה שלכם ברעננה.

 

מה צריך לתחזק?

על מנת לשמור על בטיחות הבריכה לאורך זמן, יש לתחזק את אביזרי הבריכה. ראשית, דאגו לתחזק את הגדר מסביב לבריכה, את מערכת החימום או המשאבות, לדאוג להוסיף כלור וניקוי הפילטרים. בנוסף, תחזיקו באופן קבעו ציוד בטיחות חיוני כגון גלגלי הצלה או ערכות עזרה ראשונה.

מה צריך לתחזק_ תחזוקת בריכה - סאקויה בריכות

שמירה על ניקיון הבריכה

הקפידו על ניקיון שוטף של הבריכה הביתית שלכם ברעננה. הסירו עלים, חרקים ופסולת מפני המים, בנוסף לכך השתמשו במברשת בריכה כדי לקרצף את הקירות והאריחים על מנת למנוע הצטברות אצות ולשמור על משטחי הבריכה נקיים. כמו כן, השתמשו בשואב בריכה כדי לנקות את קרקעית הבריכה ולהסיר כל לכלוך או משקעים שהתיישבו שם. לאחר מכן, בדקו ונקו באופן קבוע את מסנן הבריכה כדי להבטיח סינון ומחזור מים תקינים. פעולה נוספת חשובה ביותר בניקיון הבריכה היא שימוש בערכת בדיקת מים כדי לבדוק את רמות הכלור והחומציות בבריכה ולטפל בהן בהתאם.

 

לסיכומו של עניין,

לסיכומו של דבר, לשמירה על תחזוקת הבריכה יש חשיבות רבה, שכן בכוחה לשמור על בטיחות הבריכה וכן על הניקיון שלה לאורך זמן. תחזוקה טובה ואיכותית של הבריכה הביתית שלכם ברעננה תוביל לאריכות ימים של הבריכה שלכם ולכך שתוכלו להנות משחייה ומבילוי בבריכה ללא כל דאגות. תוכלו ליצור קשר עוד היום עם סאקויה בריכות על מנת ליהנות משירות איכותי ויעיל על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הבריכות. אנו נדאג שהבריכה שלכם תהנה מתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר, ללא כל פשרות.

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?