הדמיית בריכות

בתחום עיצוב הנוף, המשלב הביטים פרקטיים והיבטים יצירתיים כאחד, טמון תחום של אפשרויות אינסופיות – הדמיות בריכה וגינה. דמיינו לעצמכם שתוכלו לטייל בבריכה העתידית שלכם באמצעות מכשיר דיגיטלי, על מנת לתכנן בצורה לא פחות ממושלמת את הבריכה והגינה הביתיות שלכם. הדמיה חוצה את גבולות התכנון המסורתי, ומציעה לכם הצצה מסקרנת לעתיד, שתוכלו להשפיע עליו בכל בחירה שתעשו בדרך ליצירת הגינה שתמיד חלמתם עליה.
הדמיית בריכה - סאקויה בריכות

מהי הדמיה?

הדמיה אינה רק יצירת תמונות יפות, זהו כלי רב עוצמה שאדריכלים ומעצבים משתמשים בו כדי להגשים חלומות. הדמיה היא למעשה מודל תלת מימד הנותן גישה ויכולת להסתובב בגינה ובשטח הביתית שלכם, להבין איך כלל האלמנטים העיצוביים ישתלבו ביחד ולהרגיש את האווירה של הגינה המעוצבת. כל זמן על מנת לוודא שאכן כל החומרים משתלבים ביחד וגם כדי לגלות בעיות תכנוניות אם ישנן כאלה או לפתור אתגרים תכנוניים אם צצו כאלה במהלך תהליך הבנייה.

 

סרטון הדמיית בריכה בפרויקט בראש העין:

קישור לפרויקט בראש העין

שלבי ההדמיה

ההדמיה מתחילה משרטוט, כלומר מסקיצה הדו-ממדית, שמניחה את הבסיס לחזון הגדול. לאחר מכן, ככל שהעיצוב מתפתח, ניתן להוסיף גם אלמנטים כמו בריכות ותפאורה, על מנת להפוך רישומים שטוחים ליצירות תלת ממדיות. לאחר מכן ניתן להוסיף להדמיה גם חומרים נוספים, צמחייה ואפילו אקססוריז לבריכה.

 

מערכות לבניית ההדמיה

בלב המסע הטרנספורמטיבי הזה נמצאות מערכות מתוחכמות כמו SketchUp ו-Twinmotion, המשמשות כארגז הכלים הדיגיטלי שלנו בדרך להדמיית הבריכה והגינה שלכם. פלטפורמות מאפשרות התאמות ושיפורים בזמן אמת. באמצעות כלים אלה, העיצובים הסטטיים של פעם עוברים לחללים דינמיים ואינטראקטיביים, ומציעים לכם הצצה לעולם שבו הגבולות בין המוחשי למדומיין מטשטשים.

 

איך מתבצעת העבודה עם המערכות לבניית ההדמיה?

בניית הדמיה לגינה בכלל ולבריכה בפרט, מגיעה רק לאחר תכנון קפדני לפרטי פרטים את הגינה והבריכה. ההדמיה מאפשרת לנו לדעת איך הפרויקט ניראה, איך החומרים שבחרנו משתלבים עוד  לפני שהתחלנו לבצע את הצעד הראשון בפרויקט המוחשי. ראשית, נתחיל משרטוט ראשוני של הגינה והעיצוב. לאחר מכן, הלקוח, כלור – אתם, מקבלים את השרטוט לחוות דעת. לאחר אישור סופי מהלקוח על העיצוב, מתחילים בעבודה שהיא מידול העיצוב בתוכנת תלת מימד. לאחר מכן, עוברים לשלב הבא של תוספת חומרים לכל אחד מהמשטחים. שלב זה כולל גם וספה של צמחייה תאורה לבריכה ואקססוריז. כדי לתת להדמיה עומק  ולאפשר לכם ממש לדמיין כיצד תראה הבריכה – אפשר להוסיף גם אנשים ודמויות.

הדמייה לעיצוב גינה ובריכה - סאקויה בריכות

לסיכומו של עניין,

לסיכומו של דבר, בעידן הטכנולוגי של היום – כל שנותר לנו הוא לנצל את המשאבים האדירים שעומדים לרשותנו על מנת לייעל את הפעולות שלנו ולשפר את איכות החיים שלנו. דרך אחרת לבצע זאת היא שימוש בהדמייה של בריכה וגינה בבית שלכם. הדמיה זו תאפשר לכם להבין כיצד ייראה עיצוב הגינה והבריכה העתידי שלכם, בכדי שתוכלו לשנות, להוסיף, להאיר ולהעיר. כל זאת, על מנת לוודא שתקבלו את הבריכה המושלמת עבורכם. פנו עוד היום לסאקויה בריכות על מנת להנות משירות מהיר, זמין ואיכותי, שיעניק לכם גם שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר, כי על בריכה ביתית – לא מתפשרים.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?