בניית בריכה מתועשת

בריכה מתועשת היא הפתרון המושלם עבורכם, אם אתם מעוניינים בבריכה יוקרתית ואיכותית תוך שמירה על הכיס וחיסכון בהוצאות שתוציאו לבניית הבריכה. הבריכה המתועשת משלבת יציקת בטון, פאנלים מחומרים עמידים ואיטום בעזרת PVC איכותי ויוקרתי. את הבריכות המתועשות תוכלו לחפות בקרמיקה, פסיפס, דק או כל סוג אחר של חיפוי, כדי לשוות לבריכה את המראה האידיאלי בעיניכם.

מהי בריכה מתועשת

קיימים בשוק מספר סוגים של בריכות ביתיות יוקרתיות. בין סוגים אלו ניתן למנות את בריכת הבטון, בריכת העץ, בריכת האינטקס וכמובן הבריכה המתועשת. בריכה מתועשת הינה בריכה אשר בבסיסה בטון, בדפנותיה פאנלים מאלומיניום או מפלסטיק והאיטום מתקבל בעזרת יריעות PVC  עמידות ואיכותיות. את החיפוי החיצוני של הבריכה, אתם תבחרו. אם תרצו להעניק לבריכה מראה כפרי ופסטורלי, תוכלו לחפות אותה בדק עץ רומנטי. ככל שתעדיפו מראה מודרני, למשל, תוכלו לבחור בחיפוי אריחים יוקרתים. הכל – כראות עיניכם.

 

בריכות מתועשות - סאקויה פרויקטים
בריכות מתועשות – סאקויה פרויקטים

 

בריכה מתועשת – הליך הקמה

הליך ההקמה של הבריכה המתועשת אינו מורכב במיוחד, אך הוא כן מצריך תכנון, אישורים ומיומנויות ביצוע גבוהות.

נתחיל בהליך החפירה. נבצע את כל המדידות הנדרשות, נחשוב כיצד נבצע את החפירה תוך שמירה מקסימלית על הגינה שלכם – ונתחיל לחפור! בתום החפירה, נפנה פסולת וניישר את הקרקע כך שהכל יהיה מוכן לקראת יציקת הבטון. ניצק את רצפת הבטון כולל רשתות ברזל. מעל נבנה חגורת בטון על מנת להתאים את גובה הבריכה לגובה הרצוי, הפנאלים מגיעים לגובה של כ-1.05 מ׳ כך שאם נרצה בריכה גבוה יותר נצטרך את חגורת הבטון להגביה אותה

כאשר רצפת הבטון תהיה במקומה, נפרוס את הפנלים מפלסטיק איכותי וכן נפרוס את תשתיות הצנרת והחשמל בבריכה. בנוסף, נבנה עבורכם שירותים משלימים לבריכה, דוגמת אזור בקרה למכונות, ג’קוזי ככל תהיו מעוניינים בכך, ועוד.

לבסוף, נפרוס יריעות PVC לאיטום הבריכה ולהשלמת בניית הבריכה. לצרכי נראות בלבד, נוכל לחפות עבורכם את הבריכה בדק, באריחי אבן. לכל מראה יתרון משלו ואתם תבחרו במראה האהוב עליכם במסגרת התקציב שברשותכם.

כמובן שעם תום ההליך לא נשאיר לכם גינה הפוכה. ככל שהחפירה גרמה לנזקים משניים לגינה עצמה, אנו נטפל בהם ונשקם את הגינה. זו תהיה הזדמנות נפלאה עבורכם לערוך מייק – אובר לגינה ולהתאים את המראה שלה לבריכה החדשה שלגם.

משך ההליך כולו תלוי בתוואי השטח עליו נבנית הבריכה, בגודל הבריכה, בנגישות לחפירה ולסילוק העפר ובגורמים נוספים. על פי רוב, הקמת הבריכה אורכת בין שבוע וחצי לבין שלושה שבועות. לאחר משך זמן זה, תוכלו להתחיל להנות מהבריכה שלכם.

 

בריכה מתועשת בבית לקוח - סאקויה

 

בריכה מתועשת – יתרונות

בריכה מתועשת מספקת לנו מספר יתרונות ביחס לבריכות אחרות. מצד אחד, היא זולה יותר מבריכת הבטון. מצד שני, היא עדיין יוקרתית ועמידה. הפנלים אמנם יוצרים מגבלה תכנונית מסוימת, אולם גם איתם נוכל לעצב את הבריכה כפי שתרצו. במזג האוויר החמים כמו בארץ, הרצון לבלות את סופי השבוע בבריכה עם המשפחה קיים אצל רובנו ואם הבריכה נמצאת אצלכם בבית – מה טוב  לפעמים קבלת ההחלטה לבד יכולה להיות מעט מבלבלת ולכן אנחנו פה לעזור וליעץ לכם על הבריכה הנכונה ביותר בשבילכם ובמיקום האופטימלי בגינה בשביל לאפשר לכם את חוויה המושלמת בגינה הפרטית שלכם כיום יש מגוון רחב של בריכות מתועשות המוכרות מהבנין הן בריכות פנלים, בריכות עץ, קלקר ועוד.

 

בריכה מתועשת - סאקויה פרויקטים

 

בריכות הפנאלים מתחלקות לשנים: אלומיניום וטרמופלסטים 

בריכות אלה מורכבות מיציקת בטון ברצפה ומעליה פנלים העשויים מאלומיניום או פלסטיק, מחוברים אחד לשני עם ברגים ויריעות PVC מולחמות אחת לשניה יוצרות את האיטום והפיניש הסופי לבריכה. את הבריכות המתועשות הטמונות והעיליות ניתן לחפות מבחוץ בסוגים שונים של דק, עץ או סנטטי, למראה כפרי או בקרמיקה ואריחים וליצור מראה נקי יותר ומודרני. למרות שהפנאלים בגובה של 1.05 מ’ ניתן להעמיק את הבריכה ע”י יציקת בטון בקרקעית הבריכה זמני הקמת הבריכה משתנים לפי גודל הבריכה והפרויקט מסביב ונעים ביו שבוע וחצי, לפרוייקט קטן, עד שלושה שבועות לפרוייקט גדול.

טיפים לשמירה על הבריכה שלכם נקייה:

פעם בשבוע / שבוע וחצי יש לנקות את הפילטר :

כיבוי המערכת ← סיבוב בורר המצבים ממצב FILTER למצב BACKWASH ← הפעלת המערכת מחדש ל 5 שניות או עד שהמים שיוצאים מהפילטר נקיים ← כיבוי המערכת ← סיבוב בורר המצבים ממצב BACHWASH למצב RINSE ← הפעלת המערכת לכ5 שניות ← סגירת המערכת ← החלפת בורר המצבים ל FILTER← הפעלת המערכת.

אחת לשבוע יש לבדוק את הסלסלה בסקימר ולראות האם היא ריקה במידה ולא אז לרוקן אותה מלכלוך מצטבר.

לבדוק במערכת מלח האם יש מספיק מלח / כמות הכלור הרצויה, כאשר חסר מלח / כלור יש להוסיף שק מלח אל מי הבריכה ולתת לו להתמוסס במים.
*תחזוקת מערכת המלח בחורף: מכשירי המלח לא עובדים מתחת לטמפרטורת המים 18 מעלות, כאשר אין חימום בחודשי החורף ואין שימוש בבריכה עדיף לסגור את מכשיר המלח ולשים קפסולות של כלור בסקימר לשמירה על אורך חיים ארוך של מכשיר המלח. 

בדיקת מים ע”י נייר לקמוס:

הכנסת נייר הלקמוס אל מי הבריכה לכמה שניות ← הוצאת הנייר ← להמתין כמה שניות ולבדוק את הערכים של הכלור וה PH (צבעים בגוון אדום/כתום.

פעם בשבוע \ שבועיים יש לנקות את הרובוט, הוצאת השק מהחלק התחתון של הרובוט ולנקות אותו על יד צינור מים, ולהחזיר את השק לרובוט.

את חימום המים יש לשמור על מקסימום 33 מעולות, כלור מתאדה, על מנת לשמור על הפי וי סי יש לשמור על המים מתחת ל 37 מעלות.

אין להשאיר את הבריכה עם פי וי סי ללא מים, יריעת הפי וי סי יכולה להינזק מהשמש ולאבד מהצבע שלה ומהגמישות שלה או דברים שיפלו לבריכה ויצרו חורים ובעתיד ונזילות.

שאלות ותשובות

כדאי לכם לבחור בבריכה מתועשת אם ברצונכם לבנות בחצר בריכה יוקרתית ומהודרת אך לחסוך בהוצאות שאינן הכרחיות. רצפת בטון הינה הכרחית לבריכה, להנות מכל היתרונות שלה ולחסוך משמעותית בהוצאות ההקמה.

בריכה מתועשת בנויה מכל דבר שהוא אינו בטון, במקרה שלנו הן בנויות מפנאלים מאלומיניום או פנלים תרמופלסטיים (פלסטיק) בתוספת יציקת בטון ברצפה ויריעת פיויסי שנותנת את הפיניש הסופי והאיטום לבריכה

משך ההקמה של הבריכה תלוי בשלל גורמים, דוגמת סוג הקרקע בו חופרים, גודל הבריכה או צורתה. ככלל, הקמת הבריכה נמשכת שבוע וחצי כאשר מדובר בבריכה קטנה ושלושה שבועות במקרים בהם מדובר בבריכה גדולה יותר או בסלע קשה. אנו נעבוד כמה שיותר מהר, כדי לצמצם את ההפרעה לשגרה שלכם וכדי שתוכלו להתחיל להנות מהבריכה.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?