חידוש בריכות

תוכן עניינים

בעולם של ימינו, בריכה בחצר הבית כבר הפכה לנפוצה במיוחד בבתים פרטיים רבים בישראל. עם זאת, ככל שעובר הזמן, בריכות רבות עשויות להתחיל להראות סימני בלאי, מה שעלול להפוך אותן לפחות מהנות או אפילו לבלתי שמישות. אולם, במקום להרוס לחלוטין את הבריכה ולבנות אותה מחדש, תוכלו לבחור בפתרון חסכוני ויעיל של חידוש או שיפוץ בריכה. החלפת חומרים מיושנים כמו פסיפס או PVC, תיקון נזילות או שדרוג אביזרי בריכה, אלו רק דוגמאות לשינויים קטנים שיכולים להפיח חיים חדשים בבריכה ולהכין אותה לעונת הקיץ הקרובה.

 

החלפת אריחי הפסיפס של הבריכה – תהליך חשוב בחידוש בריכות

כאשר מדובר בשיפוץ בריכות, ישנם מספר היבטים מרכזיים שיש לקחת בחשבון. משימת שיפוץ נפוצה אחת היא החלפת אריחי הפסיפס של הבריכה. תהליך זה כולל הסרה קפדנית של הפסיפס הקיים, איטום מחדש של המשטח והתקנת סט רענן של אריחי פסיפס. על ידי עדכון הפסיפס, תוכלו יכול לתת לבריכה שלכם מראה מודרני ורענן וגם לשפר את המשיכה הוויזואלית ואת העמידות שלה

החלפת יריעת PVC

היבט חיוני נוסף של חידוש בריכה הוא החלפת יריעת PVC. בניגוד להחלפת פסיפס לבריכה, החלפת PVC היא משימה פשוטה יותר שיכולה לשפר משמעותית את הנראות של הבריכה שלכם. על ידי הסרת יריעת PVC הישנה והתקנת יריעה חדשה עם עיצוב מיוחד ונראות שתתאים לכם ולבית

 

תיקון נזילות

תיקון נזילות הוא מרכיב חשוב ולא פחות חשוב בכל מה שנוגע לחידוש בריכות, והוא חיוני במיוחד לשמירה על מפלס המים ולמניעה של איבוד מים. במקרה של בריכות   PVC, החלפת רכיבי PVC שניזוקו  היא פתרון פשוט. עם זאת, עבור בריכות בטון עם אריחי פסיפס, תהליך תיקון הנזילות יכול להיות מורכב יותר. זאת מכיוון שמדובר באיתור ואיטום סדקים במבנה הבריכה, באיטום מחדש של המשטח ובהתקנה מחדש של אריחי הפסיפס לשיקום שלמות הבריכה ומניעת נזילות עתידיות.

 

לסיכומו של עניין,

לסיכום, שיפוץ הבריכה שלכם הוא דרך פרקטית וחסכונית להחיות בריכה וותיקה יחסית ולהבטיח את אורך החיים שלה. על ידי טיפול בבעיות כמו החלפת פסיפס, שדרוג יריעת PVC ותיקוני נזילות, תוכלו להפוך את הבריכה שלכם לחלל מחודש שעובד היטב, כך שתוכלו להמשיך להנות ממנו במשך עוד שנים רבות. לכן, אם אתם שוקלים לשפץ את הבריכה שלכם, פנו לסאקויה בריכות, על מנת לקבל סיוע מקצועי ושירות ברמה הגבוהה ביותר. עם וותק של שנים בתחום שיפוץ בריכות, נוכל ללוות אתכם בתהליך עד לחידוש מלא של הבריכה, בצורה מקצועית ואיכותית. פנו אלינו עוד היום ותוכלו לצלול לתוך חווית בריכה מרעננת בהחלט.

חידוש בריכות - סאקויה בריכות

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?