בריכות ביתיות

בריכות ביתיות

בריכות ביתיות

אנחנו 'סאקויה פרוייקטים בעץ ואבן' מתמחים במגוון גדול של בריכות שחיה בשביל לאפשר לכם להתאים את הבריכה ביתית לחצר שלכם במזג האוויר החמים כמו בארץ הרצון לבלות את סופי השבוע בבריכה עם המשפחה קיים אצל רובנו ואם הבריכה נמצאת אצלכם בבית – מה טוב אם זה בריכות במרפסות או בבתים פרטיים המטרה שלנו היא להקים את בריכת החלומות שלכם בריכות שחייה ביתיות זה נושא גדול ובהחלטה להקים בריכה ביתית בגינה יש כמה וכמה פרמטרים ודברים שצריך לחשוב עליהם:

מיקום הבריכה

המיקום של הבריכה הביתית הוא קריטי לזרימה והאווירה בגינה כולה. המיקום צריך להיות מרכזי, כך שיוכל להכיל מספר פונקציות שונות מעבר לברכה כמו: מטבח חוץ  ואזור ישיבה מרווח עם צמחייה ותאורה נכונה כדי להפוך את החוויה שלכם מהגינה והבריכה לשלמה.

קביעת הגודל הנכון לגינה ופרטים טכניים

האם אתם רוצים בריכה קטנה שמתאימה לילדים או האם אתם רוצים בריכה גדולה המתאימה לאירוח מסיבי וגדול של כל המשפחה וחברים?
האם הבריכה היא בריכת גלישה או בריכת סקימרים ?

וכמובן ישנה השאלה של החפירה. האם הבריכה טמונה באדמה לגמרי, חצי טמונה או שאתם בכלל רוצים בריכה עילית מעל הקרקע בתוספת של דק או ריצוף מרשים מסביב שישלב לכם את הבריכה בצורה מושלמת ובאופי הגינה שלכם?

בתור מעצבים ואדריכלים נשמח לתת לכם את הייעוץ הנכון ביותר עבורכם.

בחירת סוג הבריכה הנכון לכם

יש מגוון גדול של בריכות בשוק:

בריכות עץ – בריכות העשויות מקורות עץ אורן עם ציפוי יריעות PVC, ניתן לבצע אותם בגדלים שונים וספציפיים בדיוק למידות הגינה שלכם. בזכות הטכנולוגיה והכלים שלנו, בריכות אלה נראות כמו בריכות מבטון לכל דבר וכמעט ולא ניתן להבחין בהבדל.

בריכות פנלים אלומיניום –  הקמת בריכה מיחידות פנלים מאלומיניום באורכים משתנים, חיבורם ע"י ברגים ייעודיים עם ציפוי פנימי של חומר PVC איכותי וחדשני.

בריכות פנלים תרמופלסטיים – הקמת בריכה מיחידות פנלים תרמופלסטיים (סוג איכותי במיוחד של פלסטיק) באורכים משתנים , חיבורם ע"י ברגים ייעודיים עם ציפוי פנימי של PVC איכותי וחדשני.

בריכות בטון – בריכות הבנויות מיציקת בטון. ניתן לחפות אותן בפסיפס, טיח מיוחד או יריעות PVC. את בריכות אלו אפשר לבצע בגדלים וצורות שונות לפי רצונכם וצרכיכם.

מעבר לסוגי הבריכות שתיארנו לעיל, ישנם סוגים רבים של בריכות כך שתרגישו בנוח לבקש כל מה שהדימיון שלכם מעלה על דעתו ואנחנו נעשה זאת בשיא המקצועיות, הדיוק והאיכות האפשרית.

לכל סוג של בריכה יש את היתרונות והייחודיות שלה כך שכל אחד יכול לבחור את הבריכה המתאימה ביותר לחצר ולצרכים שלו ושל משפחתו ולהנות ממנה למשך שנים רבות.

לפעמים המשימה של קבלת ההחלטה יכולה להיות מעט מבלבלת ולכן אנחנו פה כדי לעזור ולייעץ לכם עם בחירת סוג הבריכה הנכונה ביותר בשבילכם, הגודל שלה וכמובן המיקום שלה בגינה שלכם בשביל להבטיח לכם את החוויה המושלמת לה אתם מייחלים בגינה הפרטית שלכם.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו לנו הודעה
ונחזור אליכם!
אולי יעניין אותך גם...

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

דילוג לתוכן