בריכות ביתיות

אנחנו ‘סאקויה פרוייקטים בעץ ואבן’ מתמחים במגוון גדול של בריכות שחיה בשביל לאפשר לכם להתאים את הבריכה ביתית לחצר שלכם במזג האוויר החמים כמו בארץ הרצון לבלות את סופי השבוע בבריכה עם המשפחה קיים אצל רובנו ואם הבריכה נמצאת אצלכם בבית – מה טוב אם זה בריכות במרפסות או בבתים פרטיים המטרה שלנו היא להקים את בריכת החלומות שלכם בריכות שחייה ביתיות זה נושא גדול ובהחלטה להקים בריכה ביתית בגינה יש כמה וכמה פרמטרים ודברים שצריך לחשוב עליהם:
בריכת עץ עם מזרקה - סאקויה פרויקטים

בריכות ביתיות הן החלום הרטוב של כולנו. הפנטזיה הישראלית כוללת בית, גינה וכמובן – בריכה פרטית בחצר. עם בריכה פרטית בחצר, כל יום יכול להפוך לחופשה בצימר וכל סופ”ש למסיבות עם חברים. בעזרת תכנון נכון, הבריכה תוכל גם להוסיף הדר ויופי לגינה שלכם ואתם תהנו מגינה יוקרתית שהיא גם מהנה ושימושית. המשיכו לקרוא ומצאו את כל המידע החשוב על בריכות פרטיות.

בריכות ביתיות - סאקויה פרויקטים
בריכות ביתיות – סאקויה פרויקטים

למה שלא נהנה מבריכה בבית

מי שמתלבט אם לבנות בריכה פרטית בחצר, צריך לשאול את עצמו קודם כל – למה לא. למעשה, אין תשובה טובה כל כך לשאלה זו. הודות לפיתוחים הטכנולוגיים ולמיומנות של הצוות בסאקויה פרויקטים, נוכל לבנות בכל חצר בריכה שלא תפגע בחצר אלא רק תוסיף לה, עם עלויות תחזוקה נמוכות יחסית, יופי בלתי נגמר ובמחיר המותאם ליכולתכם ולרצונכם.

ועכשיו למה כן – כל מי שיבנה בריכה בחצר יזכה לגינה כיפית, שתהווה גורם משיכה לחברים ולבני משפחה. גם אתם בעצמכם תהנו מהבריכה ללא הפסקה, בין אם מדובר בשחייה ספורטיבית בבוקר, בסתלבט של צוהריים או טבילה רומנטית לעת ערב.


סוגי בריכות ביתיות

ניתן למצוא כיום סוגים שונים של בריכות ביתיות, המתאימות לכם ולצרכים שלכם. תוכלו לבנות בריכת בטון. תוכלו לבנות גם בריכות מתועשות, מפנאלים או קורות עץ עם PVC. ואף בריכות אינטקס. למקרה ותרצו בריכה עלית ללא חפירה ישנן מגוון גדול של בריכות שאותן ניתן לבנות מעל הקרקע .

 

1. בריכת בטון

בריכת בטון היא הבריכה הוותיקה ביותר בעולם הבריכות שנוכל לבנות בגינה שלכם. הבנייה תארך כמה שבועות, חפירה בקרקע, יציקת בטון בבסיס ובדפנות וחיפוי בקרמיקה או בפסיפס יוקרתי של הבריכה. את בריכות הבטון ניתן לעצב בכל צורה שתרצו. גם החיפוי שנבנה לבריכה יהיה לבחירתכם ולפי טוב טעמכם.

 

2. בריכה מתועשת

בריכה מתועשת היא בריכה המשלבת בין בטון ברצפה, קירות הבנויים מפנלים וחיפוי מחומר PVC איכותי. וחיפוי ה-PVC יעשה את העבודה כדי לשמור על הבריכה אטומה ועמידה לאורך זמן. עלות בריכה מתועשת, נמוכה יותר מבריכת בטון. גם אותה תוכלו לעצב כראות עיניכם.

 

3. בריכת עץ

אם ברצונכם לחסוך בעלויות הבריכה הביתית מבלי להתפשר על הנראות, בריכת עץ היא הפתרון המושלם עבורכם. בריכת העץ תהיה בריכה עילית או חפורה ועלויות הבנייה שלה נמוכות באופן משמעותי.

הבריכה תהיה בנויה מעץ אורן איכותי. העץ הינו עץ עמיד שלא נפגע ממזיקים ופגעי מזג האוויר. בשל עבודה נכונה של המתקינים שלנו בשילוב דק, מדרגות או שקועה עם משטח ריצוף\דק מסביבה או כל עיצוב אחר שתרצו, תקבלו מראה של הגינה המושלמת.

 

4. בריכת אינטקס

בריכה ביתית מסוג  בריכת אינטקס הינה בריכה עילית הנבנית על עמודים ומחופה ב-PVC. באמצעות בניית דק, ניתן לשוות לה מראה יוקרתי בעלות נמוכה יחסית. הקמתה של בריכה כזו עורכת ימים בודדים בלבד עד שבועיים תלוי בפיתוח סביבה ותוכלו להנות ממנה במהרה.

 

שלבי התהליך לבניית בריכה ביתית

שלבי התהליך העיקריים לבניית בריכה ביתית, מתחלקים לבריכות חפורות ושאינן חפורות. בבריכות חפורות, תתבצע החפירה, לאחר מכן יציקת הבטון וחיפוי הבריכה. בבריכות שאינן חפורות ההליך פשוט יותר וכולל את הכנת הקרקע, הקמת הבריכה וחיפויה.

סאקויה בריכות - שלבי התהליך לבניית בריכה ביתית

צפו ביציקת בטון לבריכה:


 

 מיקום הבריכה שלכם - סאקויה פרויקטים

מיקום הבריכה

המיקום של הבריכה הביתית הוא קריטי לזרימה והאווירה בגינה כולה. המיקום צריך להיות מרכזי, כך שיוכל להכיל מספר פונקציות שונות מעבר לברכה כמו: מטבח חוץ  ואזור ישיבה מרווח עם צמחייה ותאורה נכונה כדי להפוך את החוויה שלכם מהגינה והבריכה לשלמה.

 

קביעת הגודל הנכון לגינה ופרטים טכניים

האם אתם רוצים בריכה קטנה שמתאימה לילדים או האם אתם רוצים בריכה גדולה המתאימה לאירוח מסיבי וגדול של כל המשפחה וחברים?
האם הבריכה היא בריכת גלישה או בריכת סקימרים ?

וכמובן ישנה השאלה של החפירה. האם הבריכה טמונה באדמה לגמרי, חצי טמונה או שאתם בכלל רוצים בריכה עילית מעל הקרקע בתוספת של דק או ריצוף מרשים מסביב שישלב לכם את הבריכה בצורה מושלמת ובאופי הגינה שלכם? בתור מעצבים ואדריכלים נשמח לתת לכם את הייעוץ הנכון ביותר עבורכם.

בחירת סוג הבריכה הנכון לכם

יש מגוון גדול של בריכות בשוק:

בריכות עץ – בריכות העשויות מקורות עץ עם ציפוי יריעות PVC, ניתן לבצע אותם בגדלים שונים וספציפיים בדיוק למידות הגינה שלכם. בזכות הטכנולוגיה והכלים שלנו, בריכות אלה נראות כמו בריכות מבטון לכל דבר וכמעט ולא ניתן להבחין בהבדל.

בריכות פנלים אלומיניום –  הקמת בריכה מיחידות פנלים מאלומיניום באורכים משתנים, חיבורם ע”י ברגים ייעודיים עם ציפוי פנימי של חומר PVC איכותי וחדשני.

בריכות פנלים תרמופלסטיים – הקמת בריכה מיחידות פנלים תרמופלסטיים (סוג איכותי במיוחד של פלסטיק) באורכים משתנים , חיבורם ע”י ברגים ייעודיים עם ציפוי פנימי של PVC איכותי וחדשני.

בריכות בטון – בריכות הבנויות מיציקת בטון. ניתן לחפות אותן בפסיפס, טיח מיוחד או יריעות PVC. את בריכות אלו אפשר לבצע בגדלים וצורות שונות לפי רצונכם וצרכיכם.

מעבר לסוגי הבריכות שתיארנו לעיל, ישנם סוגים רבים של בריכות כך שתרגישו בנוח לבקש כל מה שהדימיון שלכם מעלה על דעתו ואנחנו נעשה זאת בשיא המקצועיות, הדיוק והאיכות האפשרית.

לכל סוג של בריכה יש את היתרונות והייחודיות שלה כך שכל אחד יכול לבחור את הבריכה המתאימה ביותר לחצר ולצרכים שלו ושל משפחתו ולהנות ממנה למשך שנים רבות.

לפעמים המשימה של קבלת ההחלטה יכולה להיות מעט מבלבלת ולכן אנחנו פה כדי לעזור ולייעץ לכם עם בחירת סוג הבריכה הנכונה ביותר בשבילכם, הגודל שלה וכמובן המיקום שלה בגינה שלכם בשביל להבטיח לכם את החוויה המושלמת לה אתם מייחלים בגינה הפרטית שלכם.

טיפים לשמירה על הבריכה שלכם נקייה:

פעם בשבוע / שבוע וחצי יש לנקות את הפילטר :

כיבוי המערכת ← סיבוב בורר המצבים ממצב FILTER למצב BACKWASH ← הפעלת המערכת מחדש ל 5 שניות או עד שהמים שיוצאים מהפילטר נקיים ← כיבוי המערכת ← סיבוב בורר המצבים ממצב BACHWASH למצב RINSE ← הפעלת המערכת לכ5 שניות ← סגירת המערכת ← החלפת בורר המצבים ל FILTER← הפעלת המערכת.

אחת לשבוע יש לבדוק את הסלסלה בסקימר ולראות האם היא ריקה במידה ולא אז לרוקן אותה מלכלוך מצטבר.

לבדוק במערכת מלח האם יש מספיק מלח / כמות הכלור הרצויה, כאשר חסר מלח / כלור יש להוסיף שק מלח אל מי הבריכה ולתת לו להתמוסס במים.
*תחזוקת מערכת המלח בחורף: מכשירי המלח לא עובדים מתחת לטמפרטורת המים 18 מעלות, כאשר אין חימום בחודשי החורף ואין שימוש בבריכה עדיף לסגור את מכשיר המלח ולשים קפסולות של כלור בסקימר לשמירה על אורך חיים ארוך של מכשיר המלח. 

בדיקת מים ע”י נייר לקמוס:

הכנסת נייר הלקמוס אל מי הבריכה לכמה שניות ← הוצאת הנייר ← להמתין כמה שניות ולבדוק את הערכים של הכלור וה PH (צבעים בגוון אדום/כתום.

פעם בשבוע \ שבועיים יש לנקות את הרובוט, הוצאת השק מהחלק התחתון של הרובוט ולנקות אותו על יד צינור מים, ולהחזיר את השק לרובוט.

את חימום המים יש לשמור על מקסימום 33 מעולות, כלור מתאדה, על מנת לשמור על הפי וי סי יש לשמור על המים מתחת ל 37 מעלות.

אין להשאיר את הבריכה עם פי וי סי ללא מים, יריעת הפי וי סי יכולה להינזק מהשמש ולאבד מהצבע שלה ומהגמישות שלה או דברים שיפלו לבריכה ויצרו חורים ובעתיד ונזילות.

שאלות ותשובות

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של בריכות ביתיות – בריכת בטון, בריכה מתועשת, בריכת עץ ובריכת אינטקס. לכל אחד מסוגי הבריכות, יתרונות וחסרונות. ככלל, ניתן להגיד כי הבריכה היוקרתית ביותר היא בריכת בטון בעוד שהבריכה העממית יותר והזולה יותר מבין הבריכות הביתיות היא בריכת האינטקס.

כל הבריכות הביתיות שאנו מתקינים הינן בריכות עמידות במיוחד.

עלות בניית בריכה ביתית תלויה בסוג הבריכה שנבנית, בגודל הבריכה ובתנאי השטח. כל בריכה ונסיבותיה היא ויש לקבל הצעת מחיר קונקרטית עבור הבריכה שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?