איך לנקז בריכות סקימרים?

תוכן עניינים

שמירה על בריכה נקייה ומאוזנת היא ללא ספק חיונית כדי להנות מחוויית שחייה מרעננת. חלק משגרת תחזוקה זו כוללת ניקוז תקופתי של הבריכה כדי להסיר פסולת שהצטברה, לכלוך ועודפי מים. בכתבה הבאה נציג עבורכם שתי שיטות נפוצות לניקוז בריכות סקימרים ונספק לכם תובנות חשובות כיצד לבצע את המשימה זו ביעילות המרבית.

 

שיטה ראשונה – ניקוז רצפה

השיטה הראשונה כוללת ניקוז רצפה, המותקן בדרך כלל בחלק הנמוך ביותר של הבריכה. ניקוז זה תוכנן במיוחד כדי להקל על תהליך ריקון הבריכה. כדי לנקז את הבריכה בשיטה זו, אתרו את ניקוז הרצפה ואז וודאו שכל פסולת או מכשולים יפונו מהשטח גם כן. לאחר שהניקוז פנוי, פתחו את השסתום או הידית הקשורים לניקוז הרצפה, וזאת על מנת לאפשר למים לזרום החוצה מהבריכה.

 

שיטה שנייה – שימוש במשאבה

השיטה השנייה כוללת שימוש במשאבה. משאבה מסוג זה מצוידת במצוף רגיש למפלס המים. כאשר המצוף מזהה כי מפלס המים הגיע לגובה מסוים, הוא מפעיל את המשאבה, השואב למעשה את המים מהבריכה. כדי להשתמש במשאבה טבולה לניקוז בריכת הסקימר, הניחו את המשאבה עם המצוף לתוך המים, ואז וודאו שהיא שקועה במלואה. חברו את המשאבה למקור מתח מתאים ותנו לה לעשות את עבודתה.

 

שימו לב לטמפרטורה

חשוב לציין כי בעת ניקוז בריכת סקימרים, ישנה חשיבות מכרעת להתייחס לטמפרטורה בה משתחררים המים. ניקוז פתאומי של מים חמים עלול לגרום נזק למבנה הבריכה. לכן, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע או להתייחס להנחיות היצרן לגבי הליך הניקוז הנכון כדי למנוע בעיות אפשריות.

 

לסיכום

בכל הנוגע לניקוז בריכות סקימרים יש לקחת בחשבון שתי שיטות עיקריות – ניצול ניקוז רצפתי או שימוש במשאבה. לשתי השיטות יש את היתרונות שלהן, כך שתוכלו לבחור אותן על סמך הצרכים והדרישות הספציפיות של הבריכה שלכם. להכוונה מקצועית ושירות איכותי, תוכלו לפנות אלינו בסאקויה בריכות. צוות המקצוענים שלנו יוכלו לסייע לכם בכל ההיבטים של תחזוקת הבריכה, כדי להבטיח שהבריכה שלכם תישאר נקייה ומזמינה לאורך שנים.

איך לנקז בריכות סקימרים_ - סאקויה בריכות

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?