בריכה שקופה

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, השילוב של קיר זכוכית בבריכות הפך לפופולרי יותר ויותר, ומוסיף נופך של יופי ויוקרה לבריכות הנבנות בחצר הבית שלכם. הרעיון הנפלא של בריכה שקופה, שבה אפשר לצפות במים מזוויות שונות בחצר הבית, מוסיף אלמנט עיצובי ייחודי לביתכם. עם זאת, לפני שיוצאים למסע של יצירת בריכה שקופה, יש לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים. בדיוק בשביל זה הכנו עבורכם את הכתבה הבאה.

 

כיצד ניתן לשלב בריכה שקופה?

בראש ובראשונה, חשוב לציין כי ניתן לשלב קיר זכוכית רק בבריכת בטון. בטון מספק את השלמות והחוזק המבניים הדרושים כדי לתמוך במשקל ובלחץ המופעלים על ידי לוחות הזכוכית. לכן, אם יש לכם בריכות העשויות מחומרים אחרים  – נמליץ לכם לבחון אפשרויות חלופיות או לשקול שיפוץ מלא של הבריכה על מנת שהיא תהיה עשויה מבטון.

 

הקפידו על איטום איכותי

בנוסף לאיטום הבריכה, ישנה חשיבות עליונה להקפדה על איטום בריכה מבטון ברמה הגבוהה ביותר. בריכה שקופה מסתמכת על איטום אטום למים כדי למנוע נזילות או חלחול, מה שמבטיח את אורך החיים והפונקציונליות של הבריכה. יש לתת תשומת לב מיוחדת לבניית החיבורים והחיבורים בין לוחות הזכוכית למבנה שמסביב. לצורך כך, כדאי לעבוד עם חברת בניית בריכות מוכרת או עם קבלן בריכות מנוסה בעבודה עם קירות זכוכית, וזאת על מנת להבטיח לכם התקנה חלקה ואטומה למים.

 

שימו לב לאיטום בריכות מזכוכית

יתרה מכך, קיר הזכוכית עצמו חייב לעמוד בדרישות ספציפיות כדי לעמוד בלחץ המים שמפעילה הבריכה. הזכוכית צריכה להיות בעובי מסוים ומוכנה בצורה כזו שתוכל להתמודד עם המשקל והלחץ מבלי לפגוע בבטיחות.. התייעצות עם מומחים בתחום תסייע לכם בקביעת עובי ועיצוב הזכוכית המתאימים ביותר למידות הבריכה וללחץ המים הספציפיים.

 

לסיכומו של עניין,

לסיכום, בריכה שקופה יכולה להיות תוספת מדהימה לחצר האחורית שלכם, ולספק חוויה ייחודית הן לכם והן לאורחים שתזמינו לבריכה. עם זאת, יש לקחת בחשבון את הפרטים החשובים שציינו לעיל, טרם התחלת תהליך התקנת קיר הזכוכית. בריכות בטון, כמו איטום נכון ועובי זכוכית מתאים. עם מחויבות למצוינות ועם שירות שאין שני לו, אנו בסאקויה בריכות בעלי המומחיות וניסיון רב בתחום. אנשי הצוות שלנו ישמחו ללוות אתכם בתהליך, כדי להבטיח שכל פרט יטופל בקפידה. פנו אלינו עוד היום ותיהנו משירות יעיל ואדיב.

בריכה שקופה - סאקויה בריכות

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?