איך לעלות את ריכוז הכלור בבריכה?

תוכן עניינים

שמירה על רמות כלור מיטביות את הבריכה שלכם, היא חיונית להבטחת סביבת שחייה בטוחה ונקייה. עם זאת, אם תגלו שבבריכה שלכם יש ריכוז כלור נמוך, חשוב להתייחס לסיבות הבסיסיות לירידה זו וכן לנקוט באמצעים מתאימים כדי להעלות את רמות הכלור ביעילות. בכתבה הבאה נציג עבורכם מספר שיטות מעשיות להגברת ריכוז הכלור ולהחזרת איכות המים לרמה אופטימלית בבריכה שלכם.

 

מה המקור לריכוז כלור נמוך בבריכה?

חשוב להבין שהמחסור בכלור בבריכה שלכם, עשוי להיות תוצאה של רמות pH  – כלומר חומציות, גבוהות. כאשר ה-pH  גבוה, הכלור נוטה לרדת, עד כדי שכמותו כמעט נעלמת. על כן, נמליץ לכם לבדוק ולהתאים את רמות ה-pH בבריכה, תחילה, לפני ניסיון להגביר את ריכוז הכלור בבריכה שלכם.

 

מספר דרכים להעלות את ריכוז הכלור בבריכה

אחת הדרכים המוצלחות להעלות את ריכוז הכלור בבריכה שלכם היא  הוספת כלור נוזלי. את הכלור הנוזלי ניתן למצוא בחנויות לציוד בריכות. כמובן, שימו לב כי יש להוסיף את הכלור הנוזלי לפי ההוראות שעל התווית. כמו כן, תוכלו להעלות את ריכוז הכלור בבריכה באמצעות טבליות כלור.

 

כלור

אפשרות נוספת להגברת ריכוז הכלור היא באמצעות כלור מגורען. ממיסים את הגרגירים בדלי מים חמים לפי הוראות היצרן. לאחר ההמסה, ניתן לפזר באופן שווה את התמיסה ברחבי הבריכה, מה שיעלה את רמות הכלור ביעילות. עקבו ובדקו באופן קבוע את המים כדי להבטיח את השגת ריכוז הכלור הרצוי.

 

שימוש במערכת מלח

אם הבריכה שלכם מצוידת במערכת מלח, יש לכם אפשרות נוספת להגביר את ייצור הכלור של המכשיר עצמו. לרוב מערכות המלח יש לוח בקרה המאפשר לכוון את תפוקת הכלור. על ידי הגדלת ייצור הכלור, אתם יכולים להעלות בהדרגה את רמות הכלור בבריכה שלכם. עם זאת, ודאו שלא תחרגו מרמות הכלור המומלצות, שכן הדבר עלול להוביל לחוסר איזון במים ולהשפעות שליליות אפשריות.

 

לסיכום

לסיכום, שמירה על רמות כלור נכונות היא חיונית לחוויית שחייה בטוחה ומהנה. אם אתם מגלים שלבריכה שלכם יש ריכוז כלור נמוך, העריכו בקפידה את רמות ה-pH ובצע את ההתאמות הנדרשות. שקלו להשתמש במוצרים מיוחדים כמו טבליות כלור, כלור נוזלי או כלור מגורען כדי להגדיל את ריכוז הכלור ביעילות. עבור בריכות עם מערכות מלח, התאמת תפוקת הכלור של המכשיר יכולה להיות פתרון יעיל. לסיוע והכוונה מקצועית בתחזוקת בריכות פנו עוד היום לסאקויה בריכות כדי ליהנות משירות יעיל ואיכותי.

איך לעלות את ריכוז הכלור בבריכה_ - סאקויה בריכות

Picture of סאקויה פרויקטים - בניית בריכות
סאקויה פרויקטים - בניית בריכות

מגשימים חלומות משנת 2008 מהתכנון ועד הקפיצה לבריכה תוך מענה על הציפיות והנאה מהדרך. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הכוללים תכנון גינות, בניית בריכות שחיה בליווי מהנדס הבניין של החברה – ללא פשרות באיכות ובטיחות הפרויקט, הקמת דקים איכותיים ומעוצבים וכל דבר נוסף שהייתם רוצים לראות בגינה או בחצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

התקשרו אלינו עכשיו ואחד מהמומחים של סאקויה בדרך אליכם!

*ההגעה אליכם היא לאחר שיחה והחלטה שיש צורך בהגעה מיידית (ניתן לטפל בחלק מהנושאים בטלפון)

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

לנציג >>
1
לחצו עליי לעזרה
היי,
איך אפשר לעזור לכם?